4:0 — для перемоги рівненського футзалу замало

1219 0

Рівненський «Кардинал» в Івано-Франківську втратив перемогу, яка, здавалося, вже була у кишені. На 17?й хвилині гри рівненські футзалісти вигравали в «Урагану» — 4:0, але, зрештою, завершили гру 4:4, пропустивши вирішальний гол за 5 секунд до фінальної сирени.

Для рівнян це вже не перший матч, в якому вони провалили другий тайм. У грудні наша команда вдома вигравала до перерви 3:0 в одеського «Епіцентру», але теж завершила гру 4:4.

У разі перемоги в Івано-Франківську «Кардинал» наздогнав би «Ураган» у турнірній таблиці, а так відставання у три очки збереглося. Рівняни нині у турнірній таблиці Екстраліги — треті. Наступну гру чемпіонату підопічні Станіслава Гончаренка проведуть 26 січня проти чинного чемпіона країни херсонського «Продексіму». До цього 19 січня о 13.00 у першій грі 1?/?8 Кубка України «Кардинал» прийматиме столичний «Хіт».