«Динамо» розгромило рівненський «Верес»

1455 0

Рівненський "Верес" зазнав третьої поспіль поразки у чемпіонаті Української Прем`єр-ліги.

Як повідомляє прес-служба клубу, в першому таймі команди не порадували вболівальників на "Арені Львів" великою кількістю гольових моментів.

Однак голкіпер "Вереса" був безсилим, коли Денис Гармаш ударом в дотик у протихід замкнув передачу Володимира Шепелєва - 0:1.

Одразу після перерви господарі пропустили вдруге. Центральні оборонці "Вереса" дозволили безперешкодно пробити Артему Бєсєдіну головою. Нападник "Динамо" замкнув передачу Томаша Кендзьори справа - 0:2.
Практично одразу рівняни один гол відіграли. Перший м`яч "Вереса" на другому етапі чемпіонату і свій перший гол в УПЛ у "червоно-чорній" футболці забив бразилець Жуліо Сезар. Відзначився нападник у по-справжньому бразильському стилі, усе зробивши самотужки - 1:2.

Щоправда, практично одразу наша команда знову пропустила. Цього разу асистентом виступив Віктор Циганков. А забивав - знову Артем Бєсєдін. Знову головою і знову майже без спротиву - 1:3.

Втім, крапку у матчі посталили знову "динамівці". Дерліз Гонзалез обігрався із Алібековим і сильно пробив у ближній верхній кут воріт Олександра Бандури - 1:4.