Футболісти змагались на пляжі

1435 0

На «Білому озері» відбувся Чемпіонат Рівненщини з пляжного футболу. Чемпіоном став "Ізотоп", команда з міста рівненських атомників

На базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської АЕС «Біле озеро» відбувся XX Чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу.

Вараш.інфо повідомляє, що учасницями цьогорічного ювілейного чемпіонату стали дев’ять команд Рівненщини: «Енергія» (смт Володимирець), «Моноліт» (м Вараш), «Ізотоп» (м Вараш), «Сокіл» (м Радивилів), «Сокіл» (с Осова), «Полісся» (смт Рокитне), «Гоща-Амако» (смт Гоща), «Вікінг» (м Рівне), «Освіта» (м Рівне). Футбольні баталії за кубок гри тривали впродовж двох днів. У фінальному турнірі зустрілися команди «Ізотоп», «Енергія» та «Моноліт».

Третє місце здобули футболісти «Моноліту», а друге місце виборола Володимирецька «Енергія».

Чемпіонський титул із пляжного футболу завоювала команда «Ізотоп». Футболісти з міста рівненських атомників перевершили свій минулорічний результат, змінивши бронзову нагороду на золоту. Як відзначив головний суддя змагань Володимир Штинь, своєю перемогою «Ізотоп» наздогнав «Енергію» за загальною кількістю «пляжних чемпіонств» і тепер в обох колективів таких по три.

Кращим воротарем вже другий рік поспіль визнано Олександра Черевача із «Енергії». Його одноклубника Дмитра Китуна визначено кращим захисником. Кращим нападаючим названо гравця «Моноліта» Олександра Колоса, а кращим гравцем титуловано футболіста з «Ізотопа» Андрія Пашка.

Команди-призери були нагороджені кубками і почесними дипломами, а їх гравці та тренери – медалями. За словами голови Рівненської міської федерації футболу Валерія Гладкова, цей щорічний турнір є потрібним та важливим для розвитку пляжного футболу в регіоні, чому сприяє постійна підтримка адміністрації РАЕС.

Наступна футбольна гра на базі РОК «Біле озеро»   – 24 серпня. Традиційний ХІ Кубок Білого озера з пляжного футболу на призи голови профспілкового комітету РАЕС, приурочений Дню Незалежності України, пройде за участю команд підрозділів атомної електростанції.