Голевий «Ураган» пронісся над «Рівним»

1432 0

Не змогли повторити свого успіху в першому колі у грі з «Ураганом» міні-футболісти клубу «Рівне». Як і у грудні у себе на майданчику, рівняни змогли забити іванофранківцям два голи. А ось пропустили замість одного шість. Про якусь інтригу в цій грі говорити не доводиться, на 29-й хвилині наша команда «горіла» — 0:4. Жовтун та Басіч рахунок дещо скоротили, але після цього МФК отримав ще два голи у свої ворота. Поразка — 2:6, яка не вселяє особливого оптимізму.

Не змогли повторити свого успіху в першому колі у грі з «Ураганом» міні-футболісти клубу «Рівне». Як і у грудні у себе на майданчику, рівняни змогли забити іванофранківцям два голи. А ось пропустили замість одного шість. Про якусь інтригу в цій грі говорити не доводиться, на 29-й хвилині наша команда «горіла» — 0:4. Жовтун та Басіч рахунок дещо скоротили, але після цього МФК отримав ще два голи у свої ворота. Поразка — 2:6, яка не вселяє особливого оптимізму. Незважаючи на останні невдачі, МФК «Рівне» зберіг за собою 13 місце. Саме ця позиція нині є головною метою для підопічних Юрія Баховського на фініші чемпіонату, адже відставання від «Марріона» становить нереальних 10 очок. А ось бразильці у Рівному — це реальність. Живих чарівників м’яча рівненська публіка побачить 9 травня, коли до нашого міста завітає чемпіон країни «Шахтар».