Кутовий

794 0

Кутовий

Золоту медаль на Кубку Європи з боротьби дзюдо, що проходив у столиці Словаччини Братиславі... Бронзові медалі у фіналі чемпіонату України з бейсболу серед молоді, що пройшов у Кіровограді...

Золоту медаль на Кубку Європи з боротьби дзюдо, що проходив у столиці Словаччини Братиславі, здобула рівнянка Анастасія Турчин. Вихованка клубу «Олімпійські надії» була сильнішою за усіх суперниць у категорії до 78 кг. Загалом українці у Братиславі завоювали 8 медалей, з яких дві золоті.

Бронзові медалі у фіналі чемпіонату України з бейсболу серед молоді, що пройшов у Кіровограді, здобула збірна Рівненської області. У матчі за третє місце рівняни обіграли чернівецьку команду — 15:4. А перше та друге місця дісталися двом кіровоградським колективам.