М’який череп Соломії Тевдорашвілі

1755 0
Олександр Тевдорашвілі: «Я свою доньку не бив»

38-річна Олеся та 35-річний Олександр познайомилися через Інтернет. Перевіривши свою закоханість під час особистої зустрічі, Олеся вийшла заміж і запропонувала Олександрові переїхати з Грузї до України. У подружжя народилася дочка. Але спільне життя, як це трапляється, не склалося. Як наслідок — бійка, в якій постраждала дитина, котрій проломили череп. На щастя, череп у дітей такого віку м’який, тож життю маленької Соломї нічого не загрожує.

Олександр Тевдорашвілі в очікуванні суду знаходиться у камері слідчого ізолятора. Сусіди подружжя стверджують, що неодноразово бачили Олександра, коли він гуляв з донькою у візку. Кажуть, що ніколи не бачили його напідпитку. Разом з тим час від часу з квартири Олесі лунали крики, що свідчили про сварки.

Олеся, дружина Олександра Тевдорашвілі

Олеся, дружина Олександра Тевдорашвілі:

— Те, що Олександр — агресивна людина, я зрозуміла вже після одруження. Як тільки щось не по його, одразу зчиняє сварку. Він неодноразово піднімав на мене руку, навіть тоді, коли я була вагітною. Я терпіла. Але одна справа, коли він проявляє агресію до мене, й інша — коли до власної дитини. Я цього терпіти не буду. Того дня він кинувся до мене і почав бити. Від злості нічого не бачив перед собою. В той момент я тримала Соломійку на руках. Кілька ударів прийшлися на доньчину голівку.

Олександр Тевдорашвілі:

— Я — іноземець, в Україні перебуваю за посвідкою про тимчасове проживання, яку мені підписує Олеся. Строк дії посвідки збігає через два місяці. Дружина постійно цим маніпулює. Як тільки щось не по її, погрожує, що не підпише мені посвідки, викличе патрульних і мене депортують. Я погоджуюся жити окремо, але хочу бачити, як росте моя донька.

Я свою дитину не бив. Та якщо здоровий чоловік вдарить півторамісячну дитину кулаком по голові, що з нею станеться? Вона помре на руках. Дитина могла отримати травму, коли дружина побігла в наш будинок, там двері, купа косяків, вона могла знервована бігти і зачепити; вона могла впустити немовля, я не знаю, я цього не бачив. Тому й прошу, щоб провели експертизу, аби дізнатися, як саме дитина отримала травму.

Сергій Романчук, нейрохірург:

— Діти до півтора року доволі часто отримують такі травми в побуті. Практика показує, що в більшості випадків перелом склепіння черепа ніяк не впливає згодом на розвиток дитини. Зараз стан немовляти задовільний, загрози життю немає. Проте дитина ще деякий час разом з матір’ю перебуватиме в лікарні.

Ігор Бородавка, прокурор:

— Олександр Тевдорашвілі обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину. Є достатні докази, які підтверджують, що саме він завдав тілесні ушкодження. Розголошувати їх не буду з огляду на таємницю слідства. Буде призначено низку експертиз після того, як стан здоров’я дитини остаточно нормалізується.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також