«ОДЕК» вдесяте виграв Кубок Рівненщини

1286 0

Оржівський «ОДЕК» доволі впевнено у фіналі Кубка Рівненської області здолав «Ізотоп» із Вараша. Гра проходила на День незалежності на рівненському стадіоні «Авангард».

Відкрив рахунок «ОДЕК» у середині першого тайму з пенальті. Забив Павло Таргоній. Незадовго до перерви Таргоній знову бив з «точки», але воротаря не переграв. Цікаво, що в обох випадках з призначенням одинадцятиметрового збивали Юрія Капустинського. На початку другого тайму вже сам Капустинський встановив остаточний рахунок — 2:0.

Для «ОДЕКа» це вже десятий в історії Кубок області. Для його нового наставника Ярослава Комзюка — перший в ролі головного тренера оржівської команди.