П’ять медалей здобули рівняни у Чернігові

1956 0

Рівненські кікбоксери повернулися з Чернігова, де завершився Кубок України з кікбоксингу за версією WPKA. Квартет наших спортсменів привіз п’ять медалей. Серед дорослих у фул-контакті змагалися Роман Кроль та Ігор Гуцалюк. Роман, який прагнув підтвердити норматив майстра спорту, змів на своєму шляху усіх суперників, причому у більшості поєдинків він виграв достроково. Отож у Кроля — «золото».

Рівненські кікбоксери повернулися з Чернігова, де завершився Кубок України з кікбоксингу за версією WPKA. Квартет наших спортсменів привіз п’ять медалей. Серед дорослих у фул-контакті змагалися Роман Кроль та Ігор Гуцалюк. Роман, який прагнув підтвердити норматив майстра спорту, змів на своєму шляху усіх суперників, причому у більшості поєдинків він виграв достроково. Отож у Кроля — «золото». Близьким до першого місця був також Гуцалюк, але у фіналі травмував ногу. Навіть за таких обставин, за словами тренера Ростислава Саєнка, Ігор мав перевагу і заслуговував на перемогу, але судді мали іншу думку. Ще два рівнянина — Даніель Сень та Владислав Жовтанюк — виступали серед дітей 1999-2000 р.н. Даніель здобув дві медалі — золоту в семі-контакті та срібну в лайт-контакті. Владислав виграв «бронзу» теж у лайт-контакті. Дорослі кікбоксери є представниками товариства «Динамо», а юнаки — ДЮСШ №5. Готували спортсменів Ростислав Саєнко та Олег Герман. Наступним серйозним стартом для провідних рівненських кікбоксерів має стати чемпіонат світу, що відбудеться у травні на острові Родос (Греція). До того рівняни мають намір взяти участь у відкритих чемпіонатах Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей.