Рівненська гімнастка підкорює Америку

2222 0

Одразу у двох міжнародних турнірах, які відбулися у Сполучених Штатах, у складі збірної України виступала вихованка відділення спортивної гімнастики Рівненської ДЮСШ №1 Євгенія Черній. Спочатку в Техасі на змаганнях «WOGA classic» рівнянка була другою у вправі на брусах, а також у командному заліку.

Одразу у двох міжнародних турнірах, які відбулися у Сполучених Штатах, у складі збірної України виступала вихованка відділення спортивної гімнастики Рівненської ДЮСШ №1 Євгенія Черній. Спочатку в Техасі на змаганнях «WOGA classic» рівнянка була другою у вправі на брусах, а також у командному заліку. А вже за кілька днів на турнірі Наді Команечі в Оклахомі Женя здобула шість медалей у різних дисциплінах серед юніорів. У багатоборстві та вільних вправах рівнянка стала першою, на колоді — другою, в опорному стрибку та на брусах — третьою. Крім того, Євгенія Черній знову посіла друге місце у командному заліку. Зауважимо, що наша землячка була наймолодшою у складі української команди. Участь у цьому турнірі також брали представники Ізраїлю, Росії, Казахстану, Японії, Румунії, Мексики та США.