Рівненські футзалісти посіли третє місце на турнірі у Львові

1347 1

«Кардинал-Рівне» - бронзовий призер Lviv Open Cup-2018. У матчі за третє місце команда Станіслава Гончаренка здобула перемогу над господарями майданчика - львівською «Енергією». Рахунок зустрічі - 3:1.

Після першого тайму наша команда поступалася супернику у рахунку – 0:1. Після відпочинку рахунок зрівняв Роман Горпинич, використавши хорошу передачу партнера під час стрімкої контратаки. Заключні сім хвилин зустрічі «Енергія» провела без голкіпера і у чисельній більшості. Цим скористався «Кардинал-Рівне». Ігор Салтанов двічі забивав у порожні ворота львів'ян, ставши найкращим бомбардиром команди на турнірі.

Нагадаємо, на Lviv Open Cup «Кардинал-Рівне» відіграв чотири матчі, в яких зазнав лише однієї поразки - від польської «Гатти Актив». Разом з тим, рівняни обіграли «Титан» і «Енергію» та зіграли внічию із «Продексімом».

Перший офіційний матч чемпіонату «Екстра-ліги» «Кардинал-Рівне» проведе 15-го вересня вдома проти львівської «Енергії».