Рівнянин здобув медаль Чемпіона Європи з плавання

2677 0

21-річний Михайло Романчук переміг у Чемпіонаті Європи з плавання у запливі на 400 метрів. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Чемпіонат проходив у місті Глазго, Шотландія. Учасники пливли вільним стилем на дистанцію 400 метрів.

Спершу Романчук переміг у своїй кваліфікації, а потім здобув перемогу і у фінальному запливі. Українські спортивні видання повідомляють, що спортсмен одразу випередив суперників на 10 метрів. І зберігав цей відрив аж до самого кінця змагання.

Для Романчука це третя медаль чемпіонату Європи - в Лондоні в 2016 році він завоював бронзову на дистанціях 800 м і 1500 м вільным стилем. На цих дистанціях він ще виступає на цьому чемпіонаті Європи.