Шаховий турнір

2237 0

Нещодавно в селищі Оржів Рівенського району відбувся традиційний шаховий турнір, присвячений пам’яті Петра Токміни, відомого в районі та області шахіста. У турнірі брали участь кандидати в майстри спорту з Рівного та Рівенського району, місцеві шахісти.

Нещодавно в селищі Оржів Рівенського району відбувся традиційний шаховий турнір, присвячений пам’яті Петра Токміни, відомого в районі та області шахіста. У турнірі брали участь кандидати в майстри спорту з Рівного та Рівенського району, місцеві шахісти. У результаті переможцем змагань став рівнянин Костянтин Балєєв, друге місце посів Григорій Селецький з Рівного, а третє — Максим Шинкарук із села Забороль Рівенського району. Найкращим шахістом Оржева того дня став Максим Прачковський. Переможець і призери отримали дипломи і призи.