Церква не допомогла: Верес знову сьогодні програв

2601 1

Рівненський "Верес" зазнав четвертої поразки у чемпіонаті України серед команд другої ліги. Сьогодні вересівці поступилися івано-франківському "Калушу" з рахунком 1:0.

«Верес» грав на виїзді. На поле вийшов і Антон Котляр, якого на початку тижня з двома колегами виганяли з команди.

Матч активніше розпочали господарі поля. Наприкінці першого тайму у ворота «Вереса» забили гол.

На старті другого тайму "Верес" вдруге у цьому сезоні залишився у меншості. Юрій Фляк сфолив проти Данила Книша і отримав пряму червону, повідомляє прес-служба «Вереса».

"Верес" на сьогодні - останній у турнірній таблиці другої ліги.

Зазначимо, що перед матчем команда молилася у Свято-Покровському соборі Рівного. Фото богослужіння виставив речник команди Олексій Кривошеєв.