«Верес» вийшов на друге місце

1254 0

З дощової осені до сонячного літа потрапили цього уїк-енду футболісти Народного Клубу “Верес”. Грати у Кременчуці проти місцевого “Кременя” рівнянам довелося при +27 та ще й на полі зі штучним покриттям. До певної міри компенсацією цих незручностей була чимала група підтримки, яка приїхала з Рівного.

“Кремінь” (Кременчук) – НК “Верес” (Рівне) - 1:1 (0:0)
Голи: Костянтин Черній (83) - Тарас Коблюк (60)
Таблиця_Верес_28-09 Перший тайм протистояння нічим особливим не запам’ятався. У господарів після розіграшу кутового небезпечно пробивав Дмитро Ховбоша – вище. У нас красиво, але невлучно, в падінні через себе бив Олександр Лакуста. Як і в попередніх іграх проти “Миру” та “Барси”, початок другого тайму ознаменувався для “Вереса” голом. Тарас Коблюк ефектно зльоту пробив з лінії штрафного майданчика. Але “Кремінь” не здався. На 82-й хвилині масована атака команди з Полтавщини завершилася голом Костянтина Чернія – 1:1. Ще одна прикрість з рівнянами сталась на 89-й хвилині, коли друге попередження за гру рукою отримав Борис Орловський. Але навіть у меншості “Верес” йшов уперед. Останній гострий момент у грі вболівальники побачили на 93-й хвилині, коли наш воротар Андрій Рябой безстрашно кинувся в ноги Чернію. Зрештою матч так і завершився. Ця нічия стала для “Вереса” першою у десяти поєдинках нинішнього чемпіонату. Але навіть вона дозволила команді Олега Луткова зробити крок догори у турнірній таблиці, оскільки “Колос” та “Інгулець” зазнали домашніх поразок. Тепер рівняни на чистому другому місці, їхнє відставання від команди з Ковалівки становить усього одне очко. Очолити гонитву у другій лізі наш клуб може вже наступної суботи 3 жовтня. Для цього треба на власному полі перемогти “Колос”.