"Верес" завершує сезон нічиєю

1012 0

Сьогоднішня зустріч наших футболістів у Львові з "Маріуполем" закінчилась з рахунком 1:1 .

В останньому турі української Прем'єр-Ліги "Маріуполь" врятував нічию на останніх хвилинах завдяки голу Діденка (1:1).

Перший тайм проходив досить рівно і без моментів, а от в другому таймі "Верес" зумів вийти вперед. Кожанов змістився з флангу в штрафний майданчик, обіграв захисника на замаху і потужно пробив у ближній верхній кут. Однак Маріуполь відігрався на 80 хвилині, Діденко замкнув передачу Болбата з флангу.

Після цього матчу "Маріуполь" з 39 очками залишився на 5 місці, "Верес" з 35 пунктами опинився на 6 позиції.