Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Якщо незручності — норма життя

5-9-2003

У мене в оселі дві доби не працювало кабельне телебачення. Зателефонував на фірму, яка обслуговує наш будинок, але оператор заявила, що нічим допомогти не може, бо трапились «технічні неполадки». Дивний збіг, що вони припали на святкові дні. Чи повинна фірма мені відшкодувати моральні збитки за те, що родина не мала змоги дивитись усі телепрограми дві доби? Якщо подам позов у суд, чи маю шанс його виграти?

Григорій Ш., м.Рівне.

Коментує адвокат Олександр Бражніков:

— Комусь може здатися, що дописувач, незважаючи на перебої у кабельному ефірі, все ж занадто надивився телепрограм з американського життя, де представники середнього класу, звиклі з будь-якого приводу захищати свої права, позивають до суду за дрібницю, а моральну шкоду вбачають ледь не у поганій погоді. Насправді загроза потрапити в судову халепу на Заході є важливим рушієм підвищення відповідальності за якість послуг, що надаються. І скоріше за все, для уникнення конфлікту кабельна компанія десь у Каліфорнії чи Пенсільванії у схожому випадку неодмінно попросила б вибачення у своїх клієнтів, запропонувала б їм якісь компенсації, знижки або додаткові послуги, щоб не втягувати себе у судовий процес. Ви спитаєте: невже ми гірші, чи менш захищені, за них? З погляду закону — ні. Наше законодавство передбачає право кожного звернутися до суду за захистом його порушеного права, в тому числі й за компенсацією за завдану моральну шкоду. Проблема в іншому: як будуть оцінені ваші моральні збитки. У нас, де відключення світла, гарячої води або ремонт дороги без попередження є ледь не нормою життя, розраховувати на значні матеріальні відшкодування не доводиться. Отож, збираючись у судову боротьбу за якість послуг, будьте готові до багатомісячного судового марафону, під час якого разом зі своїм адвокатом ви будете спочатку доводити наявність у телекомунікаційної фірми якихось зобов’язань перед вами взагалі, потім факт їх порушення, а вже наостанок чітке формулювання ваших особистих (персональних ) моральних збитків у порівнянні з тисячами мешканців міста, яким такі послуги, яких ви не отримували всього два дні, взагалі недоступні.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Розмова з даішником «за правилами»
№59, 15-8-2003

Право чи обов’язок,
№59, 15-8-2003

або Ще раз про так звані добровільні внески

Гасло «Закон для всіх» не є реальністю
№59, 15-8-2003

Безкоштовні юридичні консультації
№59, 15-8-2003

«Підпільний Кіндрат» продає сурогат
№59, 15-8-2003

Де шукати управу на адвоката?
№55, 1-8-2003

Щоб право на житло мати, не досить про господаря дбати
№53, 25-7-2003

Лікарняний для підприємця
№51, 18-7-2003

Громадянин звернувся до прокурора...
№47, 4-7-2003

Укласти угоду допоможе нотаріус
№46, 27-6-2003

Укласти угоду допоможе нотаріус
№44, 20-6-2003

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.