Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Щораз потрапляючи за кордон, намагаюся збагнути, чим саме ми від них відрізняємося. Я про західний кордон, якщо хто не зрозумів. За майже тридцять років, що минуло відтоді, як нас почали вільно випускати за межі рідної країни, змінилося практично все.

Фотофакт


Рівненські фрістайлістки Ольга Полюк та Анастасія Новосад провели навчально-тренувальний збір в американському місті Парк Сіті.

Про чеські могили — у книзі від Чеслава


Рівненський письменник Чеслав Хитрий вже видав сім книг. Серед останніх — «Чеські могили у Рівному і близько нього», в якій автор зібрав відомості про похованих на Рівненщині чехів.
Loading...
Loading...
 

Недитячі розваги в «Електроніку»

12-7-2007

Жорстоко познущалися над двома семирічними хлопчиками минулого понеділка в оздоровчому таборі «Електронік» 14-річний та 13-річний підлітки. Скориставшись моментом, коли вихователь з більшістю дітей загону була на концерті, підлітки запросили хлопчиків до себе у кімнату на морозиво. Старші роздягнулися та почали примушувати до орального сексу. Нетямущим дітлахам ще й «дохідливо» пояснили, як саме вони хочуть задовольнити свою пристрасть. Один з хлопчаків відмовився це робити, його почали бити, вставили сірник у задній прохід та підпалили. Інший, перелякавшись, виконав все, що від нього вимагав насильник. Батьки забрали обох хлопчиків з табору. Нині один з них перебуває у лікарні. Його мама розповіла кореспонденту «РВ», що дитина поводиться дивно та досі всього боїться. Інший хлопчик також почувається погано.

Розповідає мама одного з потерпілих:

— У таборі практикують різновікові загони. Тож підлітки були в одному загоні з нашими дітьми. На них раніше син неодноразово скаржився. Вони могли заходити до молодших у кімнату і лягати на їхні ліжка, забирати привезені нами гостинці, ритися в їхніх речах. Одного разу, коли я приїжджала до сина, побачила, як один з цих підлітків мочився серед кімнати молодших дітей. Я розповіла про це старшому вихователю. Але вона сказала, що не може знайти до підлітка підхід. Батьки, за її словами, його «зіпхнули» у табір на все літо. Мовляв, нікому він не потрібен і їй його шкода. А з виховательки загону що візьмеш, якщо вона сама дитина — 17 років. Про те, що щось трапилося з нашими дітьми, ми дізналися у ніч з понеділка на вівторок. О третій годині ночі на мобільний чоловіка подруги, яка теж свого сина відправила з моїм у табір, зателефонували. Сказавши, що це з табору, почали питати рік народження їхнього і мого сина. Більше нічого не пояснювали. Чоловік подруги налякався, зателефонував їй, потім уже мені. Ми зібралися і поїхали у табір. Там уже була міліція. Піднявши усіх на ноги, ми дізналися, як познущалися над нашими синами. Сергійко розповів, що один з підлітків його заводив у ванну, роздягався і там змушував до... Із сином подруги аналогічне відбувалося у кімнаті. Але якщо Сергійко, злякавшись криків і лайки, з якою накинувся на нього підліток, виконав усе, що той наказував, то Максим слухати другого підлітка відмовився. За це й поплатився: отримав удар в око та опіки сідниць і заднього проходу. Почувши такі жахи, ми зразу ж забрали дітей додому і написали заяви у міліцію. Нам, щоправда, працівники міліції радили не роздувати скандалу. Мовляв, нічого ви не доб’єтеся, бо насильники — неповнолітні, тож їх не покарають. Рекомендували краще взяти гроші в їхніх батьків. Але ми від цього відмовилися. Прикро, що в «Електроніку», який вважається найкращим табором області, таке робиться. Можна лише уявляти, що ж тоді відбувається у гірших таборах! Більше дитину в табір нізащо не віддам.

Коментарі

Катерина Сичик, заступник начальника Рівенського міського управління освіти:

— Про те, що трапилося, нам стало відомо лише у середу вранці з доповідної записки директора табору. Відразу ж туди було відправлено людину для проведення службового розслідування. Про його результати буде відомо у четвер.

Юрій Мельник, в.о. прокурора Рівенського району:

— Cемирічний хлопчик розповів, як над ним познущались, своїй подружці, а налякана дівчинка переказала історію своїй виховательці. До речі, цій виховательці лише 17 років, вона сама ще неповнолітня. За фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом за частиною 1 статті 153 Кримінального кодексу порушено кримінальну справу. Будемо також вирішувати питання про притягнення до відповідальності й директора цього дитячого закладу за неналежний догляд за дітьми.

Замість післямови: директор «Електроніка» Володимир Гершун відмовився коментувати цю пригоду, зазначивши лише, що зможе це зробити тільки після закінчення службового розслідування, яке нині проводиться в таборі. І сам, мовляв, ініціював його проведення. Він додав, що усіх учасників пригоди батьки вже забрали з табору додому.

Мирослава Шершень, Жанна ПІНЧУК.

Loading...
 
Читайте також:

Смерть на «зебрі»
№51, 12-7-2007

Убила блискавка
№51, 12-7-2007

Борсук вкусив дівчинку
№51, 12-7-2007

Випив отруту
№51, 12-7-2007

На гітарі заграти не встигли
№51, 12-7-2007

Вже і справи немає в прокуратурі щодо Полоцького?
№51, 12-7-2007

Сліпий постріл
№51, 12-7-2007

УБОЗ знайшов копачів
№51, 12-7-2007

З чорниць — у лікарню
№51, 12-7-2007

Гурт поліщуків не пропустили до білоруського лісу
№51, 12-7-2007

Підкинуте немовля забере бабуся
№51, 12-7-2007

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ valensrv@gmail.com. Редактор сайту — Алла Садовник allasadovnuk@i.ua.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com.
Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика