Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Практично щодня, а інколи навіть по кілька разів на день, різного калібру політики прогнозують нам нові соціальні заворушення, протести і таке інше. І все це, за їхніми словами, буде викликано антинародною політикою правлячого режиму. Це щодня. А щомісяця ті ж самі політики прогнозують нам «новий майдан».

Франко і музика. Рівнянам розкажуть про те, хто з музикантів використовує поезію класика


2016-й – рік Івана Франка в Україні. Аби заохотити молодь дізнатися більше про українського інтелектуала, який має найбільший серед українців творчий доробок, обласна бібліотека вирішила провести творчий захід.
Расчет, бесплатный онлайн юрист ответит через контакт страхование каско осаго.
Loading...
Loading...

Понад норму — немає


Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я здійснив моніторингові дослідження потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання.

Використані батарейки повезуть у Францію


Пункт прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів створено в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Чому саме у бібліотеці? Бо заклад долучився до всеукраїнської громадської природоохоронної кампанії «Батарейкам — утилізація!».
 

Слуги народу на 4 роки

Попередні результати виборів на Рівненщині

4-11-2010

Ні обласна, ні Рівненська міська виборчі комісії ще не оголосили офіційних результатів виборів. Є сумніви, чи встигнуть вони це зробити до п’ятниці — на 5-й день з дня виборів, як того вимагає законодавство. У комісіях кажуть, що затримка з оголошенням результатів голосування зумовлена низькими темпами підрахунків бюлетенів на виборчих дільницях, допущеними там помилками у підрахунках та оформленні протоколів. Тим часом окремі з партій, які отримали меншу підтримку рівнян, ніж сподівались, а також кандидати-мажоритарники, яких оминуло омріяне депутатство, заговорили про можливі фальсифікації і затіяли низку судових процесів та повторний перерахунок голосів на своїх дільницях. Відтак на сьогодні можна говорити тільки про попередні, неофіційні результати голосування на Рівненщині. Це дані, зібрані «РВ» станом на 12-у годину середи, які ще можуть змінитися.

Переможці на виборах міських і селищних голів Рівненщини

Рівне — Володимир Хомко, міський голова, висуванець Всеукраїнського патріотичного союзу.

Березне — Олександр Пилипака, міський голова Березного, висуванець Партії регіонів.

Володимирець — Олександр Осмолович, голова смт Володимирець, самовисуванець.

Гоща — Валерій Макотера, голова смт Гоща, самовисуванець.

Демидівка — Михайло Яремчук, голова смт Демидівка, самовисуванець.

Дубно — Василь Антонюк, директор КП «Дубноводоканал», висуванець ВО «Батьківщина»

Дубровиця — Адам Кузьмич, голова Дубровиці, висуванець УНП.

Зарічне — Степан Костюкович, голова смт Зарічне, самовисуванець.

Здолбунів — Ігор Ольшевський, голова Здолбунова, висуванець партії «УДАР».

Корець — Людмила Дмитрук, секретар Корецької міськради, висунута ВО «Батьківщина».

Костопіль — Євген Денисюк, голова Костополя, висуванець ВО «Батьківщина».

Млинів — Сергій Воробей, голова смт Млинів, самовисуванець.

Острог — Олександр Шикер, ст. слідчий міськрайонної прокуратури Острога, висуванець партії «Сильна Україна».

Радивилів — Микола Карапетян, голова Радивилова, висуванець Соцпартії.

Рокитне — селищний голова Рокитного Віктор Татусь (СПУ) або підприємець Володимир Басич (Партія регіонів).

Сарни — Сергій Євтушок, помічник-консультант народного депутата, висуванець ВО «Батьківщина».

Кузнецовськ — Сергій Анущенко, інженер РАЕС, висуванець партії «Зелена планета».

Рейтинг політичних партій на виборах до Рівненської обласної ради

Дані екзит-полу компанії «GfK Ukraine» (можлива максимальна похибка — 3,6%)

»Батьківщина» — 25,04%

Партія регіонів — 15,94%

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» — 8,46%

»Наша Україна» — 8,06%

Народна партія — 4,66%

Партія «Фронт змін» — 4,62%

Партія «Сильна Україна» — 3,37%

Українська народна партія — 2,87%

»Удар» — 2,27%

»За Україну» — 1,77%

Соціалістична партія України — 1,74%

Партія «Єдиний Центр» — 1,6%

Комуністична партія України — 1,51%

»Громадянська позиція» — 0,1%

Не підтримую жодну партію — 6,17%

Список переможців по одномандатних мажоритарних виборчих округах до обласної ради

Виборчий округ №1 (м. Березне, села Березнівського р-ну)

Данильчук Олександр, голова Рівненської облради, висуванець ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №2 (села Березнівського р-ну)

Крока Валентин, заст. голови Рівненської облради, висуванець ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №3 (села Володимирецького р-ну)

Лебедюк Георгій, головний лікар Володимирецької ЦРЛ, висуванець УНП.

Виборчий округ №4 (смт Володимирець, села Володимирецького р-ну)

Вакуліч Петро, перший заст. голови Володимирецької РДА, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №5 (смт Гоща, села Гощанського р-ну)

Благодир Юрій, голова Держкомрезерву, висуванець Народної партії.

Виборчий округ №6 (села Гощанського р-ну)

Головайчук Петро, підприємець, висуванець Єдиного Центру.

Виборчий округ №7 (села Демидівського р-ну)

Кічатий Юрій, заст. голови Рівненської ОДА, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №8 (смт Демидівка, села Демидівського р-ну)

Сорока Микола, заст. міністра регіонального розвитку, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №9 (села Дубенського р-ну)

Кружайло Микола, головний лікар Дубенського територіального медичного об’єднання, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №10 (села Дубенського р-ну)

Пахалюк Василь, директор підприємства «Смигаторф», висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №11 (м. Дубровиця, села Дубровицького р-ну)

Шатов Олександр, директор ТОВ «Дубровицький комплекс «Вілос», висуванець партії «Сильна Україна».

Виборчий округ №12 (села Дубровицького р-ну)

Чуприна Олександр, керівник групи радників голови Рівненської ОДА, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №13 (села Зарічненського р-ну)

Бойко Віталій, начальник облуправління охорони здоров’я, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №14 (смт Зарічне, села Зарічненського р-ну)

Богданович Юрій, заступник начальника служби автомобільних доріг в Рівненській області, висунутий ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №15 (м.Здолбунів, с.Здовбиця)

Гаврищак Йосип, начальник Здолбунівського вагонного депо, висуванець партії «Відродження».

Виборчий округ №16 (села Здолбунівського р-ну)

Андріюк Олександр, власник підприємства «Мізочпродукт», висуванець партії «Сильна Україна».

Виборчий округ №17 (села Корецького р-ну)

Юхименко Анатолій, перший заст. голови Рівненської ОДА, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №18 (м. Корець, села Корецького р-ну)

Дубас Петро, голова правління ВАТ «Рівнегаз», висуванець партії «Наша Україна».

Виборчий округ №19 (села Костопільського р-ну)

Кривко Михайло, директор з перспективного розвитку та персоналу ЗАТ «Костопільський завод скловиробів», висуванець Народної партії.

Виборчий округ №20 (м. Костопіль, села Костопільського р-ну)

Кучерук Микола, власник ТМ «Родина», висуванець ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №21 (смт Млинів, села Млинівського р-ну)

Семенюк Юрій, головний хірург області, висуванець партії «Всеукраїнський патріотичний союз».

Виборчий округ №22 (села Млинівського р-ну)

Черній Алла, викладач РДГУ та НУВГП, висуванець ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №23 (села Острозького р-ну)

Веляник Василь, головний лікар Острозької ЦРЛ, висунутий партією «Наша Україна».

Виборчий округ №24 (села Острозького р-ну)

Дума Василь, голова Острозької РДА, висунутий Партією регіонів.

Виборчий округ №25 (м. Радивилів, села Радивилівського р-ну)

Железняк Віктор, директор ДП «Радивилівський комбінат хлібопродуктів», висуванець Народної партії.

Виборчий округ №26 (села Радивилівського р-ну)

Ващук Олег, керівник агрофірми «Трипілля», висуванець Соціалістичної партії України.

Виборчий округ №27 (села Рівненського р-ну)

Вервега Михайло, завідувач хірургічного відділення Рівненської ЦРЛ, висуванець ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №28 (села Рівненського р-ну)

Грицак Віталій, генерал-майор, колишній начальник Департаменту Держслужби охорони при МВС України, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №29 (смт Рокитне, села Рокитнівського р-ну)

Мініч Григорій, голова правління ВАТ «Рокитнівський склозавод», висуванець партії «Наша Україна».

Виборчий округ №30 (села Рокитнівського р-ну)

Берташ Василь, голова Рівненської ОДА, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №31 (м. Сарни, села Сарненський р-ну)

Остапчук Анатолій, голова Сарненської РДА, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №32 (села Сарненський р-ну)

Сад Світлана, заступник директора Capненського районного центру зайнятості, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №33 (м. Дубно)

Поліщук Микола, керівник ВАТ «Дубногаз», висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №34 (м. Дубно)

Корилкевич Данило, голова наглядової ради «Дакор Агро Холдинг», висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №35 (м. Кузнецовськ)

Бондаренко Володимир, заст. гендиректора ВП «РАЕС» від Партії регіонів, або Жуков Євген Євгенович, приватний підприємець, від ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №36 (м. Кузнецовськ)

Колісниченко Михайло, гендиректор РАЕС, висуванець Партії регіонів.

Виборчий округ №37 (м. Острог)

Пасічник Ігор, ректор НУ «Острозька академія», висуванець партії «Всеукраїнський патріотичний союз».

Виборчий округ №38 (м. Острог)

Василишин Роман, депутат облради, висуванець партії «Всеукраїнський патріотичний союз».

Виборчий округ №39 (м. Рівне)

Кульчинська Галина, заст. міського голови Рівного, висуванець ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №40 (м. Рівне)

Осуховський Олег, голова ГО «Люстрація», керівник виборчого штабу ВО «Свобода» на Рівненщині, висуванець ВО «Свобода».

Переможці по одномандатних мажоритарних виборчих округах до Рівненської міської ради

ОКРУГ №1

Коваленко Володимир, 1958 року народження, освіта вища, головний інженер ВАТ «Рівнеазот», безпартійний, висунутий Партією регіонів.

ОКРУГ №2

Васильчук Сергій, 1968 року народження, освіта вища, заступник міського голови Рівного, член партії «Наша Україна», висунутий міською організацією партії «Наша Україна».

ОКРУГ №3

Радько Микола, 1963 року народження, освіта вища, методист міського управління освіти, член ВО «Батьківщина», висунутий міською партійною організацією ВО»Батьківщина».

ОКРУГ №4

Харковець Василь, 1963 року народження, освіта вища, начальник міського управління освіти, член партії «Фронт змін», висунутий міською організацією політичної партії «Фронт змін».

ОКРУГ №5

Нестерук Олександр, 1969 року народження, освіта вища, адміністратор ТзОВ «Ринок», член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №6

Года Мар’ян, 1958 року народження, освіта вища, директор ВАТ «Рівень», член партії «Наша Україна», висунутий міською парторганізацією «Нашої України».

ОКРУГ №7

Грещук Андрій, 1960 року народження, освіта вища, директор Рівненського міського центру зайнятості, член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №8

Гладун Любомир, 1958 року народження, освіта вища, доцент Національного університету водного господарства та природокористування, член ВО «Батьківщина», висунутий міською партрганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №9

Туровська Людмила, 1949 року народження, освіта вища, гендиректор Асоціації «Компанії «Рівне-експерт», член Народної партії, висунута міською організацією Народної партії.

ОКРУГ №10

Виноградова Ірина, 1965 року народження, освіта вища, дільничний лікар-терапевт поліклініка №2, член ВО «Батьківщина», висунута міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №11

Сидоришин Сергій, 1982 року народження, освіта вища, нач. дільниці ВАТ «Рівнеазот», член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №12

Галайчук Едуард, 1969 року народження, освіта вища, помічник заступника голови обласної ради, член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №13

Чугуєвець Анатолій, 1969 року народження, освіта вища, заступник директора ППФ «Євробудсервіс», член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №14

Курсик Олександр, 1985 року народження, освіта вища, кореспондент телеканалу «1+1», член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №15

Паладійчук Сергій, 1974 року народження, освіта вища, керівник обласного представництва ГО «Фонд розвитку громадянського суспільства», член партії «Єдиний Центр», висунутий міською організацією «Єдиного Центру».

ОКРУГ №16

Запорожець Юрій, 1962 року народження, освіта вища, пенсіонер, член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №17

Хорхолюк Артур, 1962 року народження, освіта вища, начальник ЖКП «Галицьке», безпартійний, висунутий міською парторганізацією «Нашої України».

ОКРУГ №18

Бабат Олександр, 1977 року народження, освіта незакінчена вища, підприємець, член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією «Батьківщини».

ОКРУГ №19

Боровик Андрій, 1981 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією «Батьківщини».

ОКРУГ №20

Грудницький Володимир, 1974 року народження, освіта середня технічна, підприємець, член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №21

Бобровський Анатолій, 1951 року народження, освіта вища, професор Рівненського державного гуманітарного університету, безпартійний, висунутий міською організацією ВО «Свобода».

ОКРУГ №22

Покальчук Ольга, 1960 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, член ВО «Батьківщина», висунута міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №23

Чубай Олександр, 1979 року народження, освіта вища, приватний підприємець, безпартійний, висунутий міською організацією партії «Всеукраїнський патріотичний союз».

ОКРУГ №24

Зелінська Лариса, 1964 року народження, освіта вища, директор ПФ «Лакофарба», член ВО об’єднання «Батьківщина», висунута міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №25

Зиль Володимир, 1987 року народження, освіта вища, керівник гуртка підліткового клубу «Лілея», член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

ОКРУГ №26

Жаровський Михайло, 1979 року народження, освіта вища, настоятель храму, безпартійний, висунутий міською організацією Партії регіонів.

ОКРУГ №27

Демчук Валентин, 1972 року народження, освіта вища, президент ГО «Союз перевізників», член ВО «Батьківщина», висунутий міською парторганізацією ВО «Батьківщина».

Список партій, які матимуть депутатів у міській раді

ВО «Батьківщина» — 15,8 голосів

ВО «Свобода» — 12,2% голосів

Партія Регіонів України — 10,7% голосів

Фронт Змін — 7% голосів

Всеукраїнський Патріотичний союз — 6,4% голосів

ПП «УДАР» — 6% голосів

ПП «Наша Україна» — 4,2% голосів

ПП «Сильна Україна» — 3,3% голосів

Народна партія — 3,2% голосів

Loading...
 
Читайте також:

З партіями — на відстані витягнутої руки
№80, 4-11-2010

Виборчій комісії суд не указ
№78, 28-10-2010

Сало лякає порушників виборчого законодавства кримінальними справами
№78, 28-10-2010

У голови ДВК йдуть вісімнадцятирічні
№78, 28-10-2010

 «УДАР» зазнав удару, а ТВК тягають по судах
№74, 14-10-2010

Мости на Млинівській ремонтуватимуть по черзі
№74, 14-10-2010

Причепи до тракторів випускатимуть у Горбакові
№72, 7-10-2010

Підстрижуть, пошиють, відремонтують
№72, 7-10-2010

Четверо — на голову, понад 800 — у депутати
№72, 7-10-2010

Продадуть Євангелія — зароблять на свято
№70, 30-9-2010

Понесли кандидатів у ЦВК
№70, 30-9-2010

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2016. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ valensrv@gmail.com. Редактор сайту — Алла Садовник allasadovnuk@i.ua.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com.
Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика