Свіжий номер газети
Поновлюється двічі на тиждень: у вівторок та четвер
Пошук:
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
 
   

А де «контроль»?

Останні роки три регулярно слухав по місцевому радіо рекламу так званого "контролю". Суворий чоловічий голос зачитував не дуже грамотний текст, приговорюючи — не мовчи! Що мало бути потім? Після реклами мила люди частіше миються. Після реклами лез для гоління — частіше позбавляються частини волосся на тілі. Після реклами фільму — ідуть у кіно.

Loading...
Loading...
 
-25% на металопластикові вікна

Суд не знає де шукати голову району

№5, 20-1-2011

Рівненський міський суд через газету викликав на своє засідання 60-річного Миколу Свінтозельського. Тобто попри те, що чоловік давно проживає в Рівному, а з 2006 року ще й очолює Рівненську районну раду, суд відніс його до категорії громадян, чиє місце перебування та роботи невідоме.

Ще однією особливістю справи, яка розглядалася минулого тижня, є те, що до участі в ній, окрім Миколи Свінтозельського, суд викликав за допомогою оголошення в газеті ще… 160 рівнян.

— Усі вони залучені до справи як треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спірного питання, але його вирішення судом може вплинути на їхні права чи обов’язки, — пояснив суддя Рівненського міського суду Ігор Ковальов. — Про саму ж справу можу лише коротко повідомити те, що це адміністративна справа за позовом кількох громадян до ЗАТ «Плодорозсадник» та Рівненської міської ради про визнання недійсними кількох рішень, які стосуються колишнього розподілу земель товариства і закріплення конкретних ділянок за певними особами. Тягнеться вона вже кілька років, побувала вже в кількох судах різних інстанцій, в 2009 році була вже навіть скасована, але згодом знову поновлена і тепер розглядається в нашому суді. Раніше на судові засідання приходило по кількадесят осіб від різних сторін, на сьогодні ж участь у розгляді справи беруть тільки представники юридичних осіб, зокрема, міської ради та ЗАТ «Плодорозсадник».

— Спірні питання виникли ще в 2006 році, — доповнює колишній голова правління ЗАТ «Плодорозсадник», а нині голова Рівненської районної ради Микола Свінтозельський. — З одного боку, тому, що зі 175 осіб не отримали землю 23, бо не мали всіх належних документів. Це були не пайовики тодішнього ЗСАД «Плодорозсадник», а люди, які тільки заявляли про свої права на землю, яку, мовляв, успадкували чи отримали за дорученням, але довести це не могли. З іншого боку, не всі з пайовиків залишились задоволеними отриманими ділянками. Адже не становить таємниці, що кожен хотів отримати землю у найпривабливішому місці, поблизу вулиці Макарова та автотраси на Дубно, щоб згодом вигідно перепродати її під будівництво АЗС чи супермаркетів. Але як би там не було, у загальних зборах ЗАТ, на яких відбулося розпаювання, взяло участь понад 90% усіх акціонерів. При цьому на зборах були й представники від міської ради, яка згодом затвердила рішення про розподіл землі.

Тепер про суди. Якщо хтось вважає, що його в чомусь обділили, то, звісно, вправі це доводити. Я ж, коли мене викликали на судові засідання, завжди приходив. Натомість минулого тижня суд відбувся без мене, бо я про нього, власне, й не знав, жодного виклику не отримував. А щодо оголошення? Вважаю, що все ж таки мали б прислати мені та й всім іншим учасникам процесу запрошення, бо ж є в матеріалах справи і адреси всіх, і місце роботи. А через газету? Тож не всі газети читають, а якщо й читають, то не всі газети, чи принаймні саме ту, в якій друкують виклики в суд.

Як з’ясував кореспондент «РВ», не розуміє, для чого було викликати в суд через газету Миколу Свінтозельського та ще 160 осіб, й в. о. голови Рівненського міського суду Микола Герасимчук:

— Я не готовий сказати, як так сталося, бо зазвичай суд друкує тільки текст оголошення, а за його розміщення в газеті платить зацікавлена сторона, в середньому від 60 гривень. Але знову ж таки, в цивільних та адміністративних справах в суд прийнято викликати тільки відповідачів, а не третіх осіб, і тільки тоді, коли немає точних відомостей про місце їхнього перебування та роботи, коли всі інші можливості виклику людини в суд вже вичерпані.

Володимир КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ.


Коментуйте за допомогою Facebook:
або VK:

Loading...
 
РЕКЛАМА
Читайте також:

Ахметов дасть мільйони на онкодиспансер
№5, 20-1-2011

Рівненський обласний онкологічний диспансер невдовзі може позбутися статусу комунального закладу обласної ради та перейти під державне підпорядкування. При цьому змінивши не лише статус на регіональний центр, а й свою назву. Усе це — завдяки мільярдеру Ринату Ахметову.

Жданюка попросили з облради
№5, 20-1-2011

Кілька років Степан Жданюк керував відділом облради з управління комунальним майном. У травні минулого року на прохання голови облдержадміністрації Василя Берташа функції управління комунальним майном передали до облдержадміністрації.

В обласній раді проведуть ревізію
№5, 20-1-2011

Упродовж останніх років облрада прийняла близько двохсот різноманітних програм. Не всі вони ефективні та доцільні, визнають тепер і чиновники, і депутати.

На пристойну квартиру не вистачить життя
№3, 13-1-2011

Наприкінці 2010 року середня зарплата працівників у всіх галузях господарства Рівненської області становила близько 2100 гривень на місяць. Тобто річний доход середньостатистичного працюючого мешканця нашої області становив 25,2 тисячі гривень (без урахування того, що на початку року середня зарплатня була нижчою гривень на 400).

Радіаційна загроза зменшилася. Президент сказав
№3, 13-1-2011

У жовтні минулого року вийшов Указ Президента, який передбачає перегляд зон радіоактивного забруднення, звичайно ж, у бік їхнього зменшення. Переглянути їх мають і в нашій області, більше половини території якої поки що вважається радіоактивно забрудненою. Мешкає тут приблизно третина усього населення Рівненщини. Нагадаємо, що мешканці забруднених територій мають статус потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС і користуються пільгами, які оплачує держава.

По кому стріляють в дубровицьких лісах?
№3, 13-1-2011

Мешканці сіл Великоозерянської сільради, що на Дубровиччині, скаржаться, що після того як мисливські угіддя віддали в оренду ТОВ «Залужжя», їх не пускають у ліс по дрова та ягоди, а кого зловлять — б’ють, знущаються, навіть стріляють гумовими кулями. Селяни просять чиновників та обласних депутатів забрати в товариства «Залужжя» мисливські угіддя, а міліцію та прокуратуру — притягнути тих, хто кривдить їх, до відповідальності.

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2015. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com. Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
Рекламний відділ: AdvertRV@ukr.net, тел.: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика