Свіжий номер газети
Поновлюється двічі на тиждень: у вівторок та четвер
Пошук:
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
 
   

Ради чого?

Нічого не можу із собою вдіяти. Щоразу, коли бачу портрет головного "радикала" чи щось про нього чую, згадую стару байку про двох дівчат, одна з яких запитує іншу, чи могла б та покохати радикала? І чує у відповідь: "Ради чого?". І тепер, коли нашу обласну раду очолив, перепрошую, радикал, я знову цю байку згадую.

Нові і знайомі обличчя, нардеп та люди в камуфляжі

Loading...
Loading...
 
-25% на металопластикові вікна

Працівники Ощадбанку звинувачують свого керівника у привласненні коштів

№84, 17-11-2011

Олег Хижняк
Олег Хижняк

Місяць тому до усіх контролюючих інстанцій та правоохоронних органів надійшли скарги від кількох працівників Рівненської обласної філії Ощадного банку України. У них працівники звинувачують у розтраті банківських коштів та зловживанні службовим становищем керівника філії Анатолія Озімковського. Остання заява такого ж змісту до Рівненського обласного управління МВС України надійшла на початку листопада від головного бухгалтера банківської установи Галини Хижняк, в якій вона повідомила про нестачу на рахунках банку близько п’яти мільйонів гривень. Минулого тижня СБУ заарештувала начальника сектора банку п. Моєсеєць, головного бухгалтера філії банку п. Хижняк та касира п. Пастухову.

Галина Хижняк

Усі три працівниці банку нині перебувають у слідчому ізоляторі. Рішення про взяття їх під варту на два місяці прийняв Рівненський міський суд. Приводом для такого рішення стало клопотання управління СБУ, подане до суду за підтримки обласної прокуратури.

— Вони ухилялись від слідства,  — говорить суддя Микола Бердій, який приймав рішення про взяття під варту п. Хижняк та п. Пастухової. — За адресою проживання їх не було, ніхто з рідних про їхнє місце перебування не знав, мобільні телефони теж були відключені. Тому було прийнято рішення про взяття їх під варту на два місяці. Не виключено, що термін їхнього тримання під вартою може бути продовжений. СБУ порушила кримінальну справу за статтею 191 ч. 5 Кримінального кодексу України. Працівницям банку інкримінують привласнення та розтрату чужого майна в особливо великих розмірах.

Олег Хижняк, чоловік головного бухгалтер банку, натомість стверджує, що його дружина не переховувалась:

— Минулої п’ятниці зранку слідчі СБУ провели обшук у нас в будинку. На той момент дружини вдома не було. Того ж дня провели обшуки вдома у моїх батьків та рідної сестри. Нічого не пояснюючи, вони вилучили оригінали всіх документів, що знайшли. Ввечері на нашу адресу надійшла повістка на допит до СБУ для дружини. Їй пропонувалося з’явитися того ж дня, або 12 чи 13 листопада. Того ж дня вона поїхала до СБУ і по дорозі її затримали.

Про те, що її можуть затримати, ми здогадувались. Річ у тім, що кількома днями раніше Галина написала заяву до міліції про те, що на рахунках Рівненської філії Ощадного банку України не вистачає майже п’ять мільйонів гривень. У скарзі вона виклала відомі їй численні випадки зловживання службовим становищем керівником філії Анатолієм Озімковським та факти нецільового використання ним банківських коштів.

Схема з п’ятьма мільйонами гривень, привласнення яких зараз інкримінують моїй дружині, дуже подібна до тої, що свого часу була застосована щодо вже колишнього працівника банку п. Ільчука. Тоді на хлопця списали нестачу понад мільйон гривень у банку, а касирів, які могли б дати свідчення на підтримку хлопця, звільнили з роботи. Різниця лише в тому, що моя дружина не стала мовчати і звернулась до МВС. Коли оголосили рішення суду про взяття Галини під варту на два місяці, ми заперечувати не стали. У СІЗО принаймні її життю нічого не загрожуватиме. Тим часом наші адвокати підготували звернення до різних контролюючих інстанцій, правоохоронних органів та центрального офісу Ощадного банку України зі свідченнями працівників банку і переліком документів, щоб провели перевірку за викладеними обставинами, а винних осіб притягнули до відповідальності.

Упродовж двох днів ми намагались отримати коментар у керівника Рівненської обласної філії Ощадного банку України Анатолія Озімковського. Втім, зв’язатися з банкіром ні через мобільний, ні через його приймальню так і не вдалось.

Влад ІСАЄВ.


Спростування.

Визнаючи, що відповідно до законодавства кожна людина має право вимагати захисту своєї честі і гідності, ми приносимо вибачення Рівненській філії Ощадбанку та її керівнику п.Озімковському за некоректно подану інформацію.


Коментуйте за допомогою Facebook:
або VK:

Loading...
 
РЕКЛАМА
Читайте також:

Хлопчик помер після уколу
№84, 17-11-2011

У неділю батьки привели свого сина, який навчався у першому класі, у Рівненську міську лікарню, оскільки у нього різко підвищилася температура. Хлопчикові поставили діагноз «пневмонія» і залишили в стаціонарі. Поки мама їздила за усім необхідним, хлопчикові зробили укол антибіотика, від якого він раптово помер.

У нас медом не намазано?
№80, 3-11-2011

Рівненщина — унікальна область. За двадцять років незалежної України на Рівненщині спостерігалась найменша плинність голів облдержадміністрації — їх було усього п’ять, тоді як, скажімо, у Запорізькій області за цей час змінилось аж 16 керівників. Крім того, на відміну від інших областей, у нас ніколи не було чужинців — інтереси президентів тут представляли місцеві кадри. Колишні керівники Рівненщини це пояснюють просто — «у нас медом не намазано».

У корупції запідозрили сарненського голову
№80, 3-11-2011

Столичні оперативники з управління боротьби з організованою злочинністю на початку жовтня побували не тільки в кабінеті державного санітарного лікаря Рівненщини Геннадія Шевченка. У корупції запідозрили й міського голову Сарн Сергія Євтушка.

Митниця скорочує кадри і час оформлення
№80, 3-11-2011

Рівненська митниця заявляє про спрощення процедур митного оформлення та контролю й скорочення часу їхнього проведення. Водночас зменшилась і кількість працівників, задіяних у цьому процесі, — оформляє вантаж один інспектор, а не 3-5, які спеціалізувалися на окремих операціях, як було раніше.

Депутатське житло: «Київ» та «Україна»
№78, 27-10-2011

З п’яти народних депутатів, які в тій чи іншій мірі мають відношення до Рівненщини, двоє мають житло в столиці, отримане від Верховної Ради, щоправда, ще за час попередніх каденцій. А троє уже чотири роки винаймають готельні номери за рахунок бюджету. Їхня прописка — готелі «Україна» та «Київ». Більшість — у готелі «Київ», в якому проживання в однокімнатному номері коштує 400 грн. за добу, а у двокімнатному — 480 грн. Загалом за період каденції шостого скликання Верховної Ради, з листопада 2007 року і по цей час, витрати на проживання депутатів у готелі становили… 68 мільйонів 305 тисяч гривень. Ми поцікавились думкою депутатів щодо доцільності витрачання таких сум на оренду дорогих готельних номерів.

Зарічненська «кукушка» небезпечна?
№74, 13-10-2011

Залізничники стверджують, що не можуть гарантувати безпеку руху на вузькоколійці «Антонівка-Зарічне». Уже з наступного року вузькоколійка, яка є чи не єдиним доступним для тамтешніх поліщуків транспортом, а також принадним туристичним об’єктом, може припинити роботу.

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2015. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com. Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
Рекламний відділ: AdvertRV@ukr.net, тел.: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика