Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Ви часом не знаєте, чим нині займається партія конкретних справ? Ні, я не «приколююсь», у нас насправді є така партія. Вона навіть набрала щось на останніх місцевих виборах і провела до цих рад своїх людей. Не пригадуєте? Кажете, що «конкретними справами» займається кожен, навіть коли спить — чим не конкретна справа?

«Хірург» вийшов на полювання


Уявіть собі — ви цілий рік мріяли про відпустку, щоб розслабитися та порибалити на улюбленому озері. І ось ви мандруєте власним автомобілем до точки призначення, виставивши руку у вікно, та насолоджуєтесь потоком прохолодного повітря, що потрапляє до вас у салон. Але раптом вам телефонують і наказують повертатися, адже сталося звіряче вбивство, яке потрібно розслідувати. Так і було з Томасом Муром — детективом відділу кримінальних злочинів.
 

Відкрили скейт-парк, щоб "серце кров'ю не обливалось"

8-5-2012

Обіцяний міською владою ще два роки тому скейт-парк нарешті офіційно відкрили міський голова, кілька спортсменів-екстремалів і сотня забраних з уроків учнів сусідніх шкіл. Так званий скейт-парк, який насправді має вигляд невеликого майданчика, розташувався поруч з розваленим туалетом біля стадіону "Авангард". Для його облаштування використали обладнання, яке раніше знаходилось у дворі облдержадміністрації. Щоправда, частина металевих конструкцій за цей час зникла.

Володимир Хомко сподівається, що скейтбордисти та велоекстремали "переїдуть" на новий майданчик і перестануть псувати пам'ятники
Володимир Хомко сподівається, що скейтбордисти та велоекстремали "переїдуть" на новий майданчик і перестануть псувати пам'ятники

За словами підлітків-екст­ре­малів, після того як керівництвооблдержадміністрації вирішило прибрати конструкції від чиновницьких вікон, металеві парапети зберігалися без охорони. Тому коли їх нарешті почали перевозити до нового, офіційного майданчика, кількох металевих "боксів" недорахувалися — очевидно, їх порізали на металобрухт. Молоді люди, які займаються екстримом на велосипедах, сумніваються, що усі вони масово перейдуть на новий майданчик.

— Для тих, хто займається на велосипедах, тут мало необхідних фігур, — розповідає байкер Вадим. — Вони нам нецікаві. Потрібно ще декілька.

Міська влада обіцяє до кінця року "апетити" велоекстремалів задовольнити, поставивши ще одну фігуру. Для чиновників головне — щоб молодь залишила у спокої міські пам'ятники.

 

— Завдяки цьому майданчику ми збережемо парапети біля пам'ятників, особливо біля Марії Несвицької, — говорить міський голова Володимир Хомко. — Чесно кажучи, серце кров'ю обливається, коли бачу, як вони їздять тими скейтами по парапетах.

Щоб врятувати гранітні плити монументів, міська влада не пошкодувала 190 тисяч бюджетних гривень. Ці гроші пішли переважно на асфальтне покриття, огорожу та освітлення — воно працюватиме приблизно з 21.00 до 23.00.

 

Андрій МАТВІЇВ.

 
Читайте також:

«Матч» у кінотеатр не пустили. Бо екран дорогий
№32, 3-5-2012

За кожним перехрестям — смерть!
№31, 26-4-2012

Мітли і гроші — окремо
№30, 24-4-2012

Палац Торгуна
№29, 19-4-2012

Російську солярку крали під Радивиловом
№28, 12-4-2012

Не тільки санаторії, а й державні дачі є у чорнобильській зоні
№27, 10-4-2012

Мітлою легше, ніж головою
№26, 5-4-2012

Працівники міськвиконкому прибиратимуть місто. Що у цей час робитимуть двірники?

Грип «закрив» школи
№25, 3-4-2012

Сім років довічно
№24, 29-3-2012

Сусіди... з ртуттю
№23, 27-3-2012

Як «підставили» Ганну Чайку
№22, 22-3-2012

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Жванський Микола: rivne_ren@ukr.net

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.


Яндекс цитирования Яндекс.Метрика