Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Кубок Марка — на День Конституції


Спідвейні змагання, присвячені пам'яті Ігоря Марка, відбудуться у середу, 28 червня, у Рівному. За попередньою інформацією, участь в особистих перегонах братимуть спортсмени з України, Польщі, Латвії, Італії, Данії, Аргентини, а можливо, навіть Австралії.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Баюн і досі під слідством

28-3-2013

І досі не завершилася гучна "справа лікарів", яка розпочалася вісім років тому. Основний "фігурант" цієї справи, колишній головний лікар обласного диспансеру радіаційного захисту населення Володимир Баюн, як і багато інших підозрюваних лікарів, продовжують працювати в диспансері. І перебувати на підписці про невиїзд, бо вони — все ще під судом.

Нагадаємо, розслідування "справи лікарів" розпочалося у березні 2005 року. Воно зачепило кілька десятків працівників цього закладу, а сама справа "потягнула" на 53 томи. Слідство доводило, що медики під керівництвом Володимира Баюна виписували підроблені рецепти на придбання ліків постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС, які перебували на обліку в диспансері. За цими рецептами вони нібито отримували в аптеках безплатно ліки чи то для лікування спонсорів диспансеру та чиновників, чи то для себе, чим завдали державі збитків більш ніж на 150 тисяч гривень. Сам Баюн, як і решта лікарів, свої вини не визнали.

Вікторія Власик, адвокат Володимира Баюна:

— Цю кримінальну справу на певній стадії розділили, тобто по головному лікарю — окремо, по завполіклініки і лікарях диспансеру — окремо. Я заявила клопотання про направлення справи на додаткове розслідування, оскільки на досудовому слідстві були істотні порушення, моєму підзахисному було пред'явлено неконкретне обвинувачення.

І під час розслідування, і в суді було встановлено, що жоден з лікарів не чув від п.Баюна вказівок про виписування неправдивих пільгових рецептів і не передавав йому жодного такого рецепта. Тож справу стосовно Володимира Баюна повернули в міліцію на додаткове розслідування, де вона припадає пилом уже близько року.

Справи інших лікарів, які потрібно дорозслідувати разом з цією, ще перебувають в суді. Зокрема, через хворобу підсудної була виділена в окреме провадження справа стосовно лікаря Олени Шульгатої, але з 2010 року суд жодного разу не призначив її до розгляду. Пані Шульгата, яка перебуває на підписці про невиїзд, також своєї вини не визнала й уже сама неодноразово зверталася до суду з проханням призначити справу до розгляду, але марно. Очевидно, доведеться заявляти клопотання про відвід судді.

Світлана ФЕДАС.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Неврівноважених пасажирів стане більше
№24, 28-3-2013

Поставив гараж у чужому дворі
№24, 28-3-2013

Виживають з гуртожитку
№24, 28-3-2013

Не вірить, що лікарі не винні у смерті дружини
№24, 28-3-2013

Де ти, брате?
№24, 28-3-2013

Директори не хочуть контрактів
№22, 21-3-2013

Під прикриттям міліціонера працювали підпільні копачі бурштину
№22, 21-3-2013

Школярі плакали через історію підлітка-шахтаря
№21, 19-3-2013

Маршрутки їздять частіше?
№21, 19-3-2013

Без масла і шприців не залишаться
№21, 19-3-2013

Відселятимуть у будинок з фанери
№20, 14-3-2013

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.