Свіжий номер газети
Поновлюється двічі на тиждень: у вівторок та четвер
Пошук:
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
 
   

Ради чого?

Нічого не можу із собою вдіяти. Щоразу, коли бачу портрет головного "радикала" чи щось про нього чую, згадую стару байку про двох дівчат, одна з яких запитує іншу, чи могла б та покохати радикала? І чує у відповідь: "Ради чого?". І тепер, коли нашу обласну раду очолив, перепрошую, радикал, я знову цю байку згадую.

Нові і знайомі обличчя, нардеп та люди в камуфляжі

Loading...
Loading...
 
№76, «Новини»
-25% на металопластикові вікна

Поки чиновники судяться, старі будинки можуть завалитися

№76, 10-10-2013

Будинок на фотографії — один із тих, за які вже більше року судяться Дубенська міська та Рівненська обласна рада. Аргумент останньої, яка й подала позов, що міська рада незаконно привласнила 15 будівель Дубенського історико-культурного заповідника. Майже всі обласна рада уже відсудила, на деякі ще немає рішення суду останньої інстанції. Та поки чиновники судяться, будівлям може не допомогти жоден ремонт.

Так, у самому центрі Дубна на вулиці Свободи стоїть будинок "без вікон і дверей". З одного боку будівлі — приймальні УНП та "Свободи" і табличка, що це пам'ятка архітектури, з іншого — тріщини на стінах, вибиті вікна та проламаний дах.

Цей будинок — не єдина архітектурна пам'ятка Дубна, яка може не дочекатися ремонту. На будинку на вулиці Кирила й Мефодія уже ростуть дерева.

А від синагоги у центрі міста залишилися тільки стіни. Цього року коштів на ремонти навіть аварійних пам'яток не буде.

Василь Антонюк, міський голова Дубна:

— Обласна рада взяла у своє підпорядкування будинки у центрі, мовляв, для того, щоб підтримувати їх в належному стані. Проте частину їх відремонтували орендарі власним коштом. Обласна рада, заявляючи, що опікується пам'ятками архітектури, чомусь не захотіла взяти синагогу чи інші пам'ятки, які не приносять доходу. А тих будинків, які вона у нас відібрала і які здаються в оренду, в реєстрі історико-культурної спадщини області немає, про це я дізнався в обласному управлінні культури. У нас відібрали джерело надходжень до міського бюджету — 300 тисяч гривень на рік. Але навіть не це головне. Як на мене, будинки все-таки мали б належати місту, щоб ми самі ними опікувалися, усе ж таки вони є окрасою Дубна.

Леонід Кічатий, директор Дубенського державного історико-культурного заповідника, який підпорядкований Рівненській обласній раді:

— Заповідник був балансоутримувачем усіх 28 старовинних будівель Дубна, проте ми не мали документів на усі будинки, тому не могли розпочати в них ремонти. Судитися із міською радою довелося, щоб встановити, хто власник будівель, а вже після цього виготовляти технічну документацію. БТІ вже виробляє документи на ті будинки, які перебувають на балансі міськради. Наступного року, сподіваюся, у нас будуть кошти на ремонт. До слова, поки що лише один будинок визнаний аварійним.

Алла САДОВНИК.


Коментуйте за допомогою Facebook:
або VK:

Loading...
 
РЕКЛАМА
Читайте також:

Леніна переплавлять на пам'ятник Радзивіллу
№76, 10-10-2013

У травні наступного року Радивилів святкуватиме 450-річчя. До цієї дати там встановлять пам'ятник засновнику міста Миколі Радзивіллу (Чорному), побудують фонтан та замінять асфальт у центрі міста на бруківку. На усе витратять близько трьох мільйонів гривень. Деякі роботи уже розпочали.

З наступного року в армію підуть лише контрактники
№76, 10-10-2013

Востаннє відкрилися призовні комісії на строкову військову службу. Від Рівненської області до війська наберуть 270 хлопців: 120 з них підуть служити в Збройні сили, 130 — у внутрішні війська, 20 — у Державну спеціальну службу транспорту. Планується, що з 2014 року у війську служитимуть лише контрактники. Однак обласний військовий комісар Дмитро Оксенюк припускає, якщо вакансії не заповнять, на них знову можуть набрати строковиків.

Заклади культури переводять на торф і тирсу
№76, 10-10-2013

У сільських клубах у Хорові, Сіянцях та Почапках Острозького району, а також у Стовпці Дубенського району встановили автономні опалювальні котли, які працюють на місцевій сировині — на торфі, щепі та тирсі. На тверде паливо переведено і клуб в селі Селець Дубровицького району.

У подорожчанні продуктів винні супермаркети?
№76, 10-10-2013

Антимонопольний комітет України звинуватив найбільші мережі супермаркетів у нечесній торгівлі. Хоч виявлені порушення стосувалися постачальників продуктів, а не покупців, в Антимонопольному комітеті впевнені, що саме вони стали однією з причин подорожчання харчів, у тому числі й у нашій області.

Диспетчерська є, чекають обладнання
№76, 10-10-2013

Єдину диспетчерську службу, яка обслуговуватиме всі виклики швидкої допомоги області, мають збудувати до грудня у Рівному на вул.Котляревського, де раніше працювала міська станція швидкої допомоги. Виклик тут буде оброблятися, каже голова РОДА Василь Берташ, усього одну хвилину, а далі вирішуватимуть, яка бригада й куди поїде.

Дітей годували сурогатним маслом
№76, 10-10-2013

Спеціалісти обласної інспекції прав споживачів перевірили якість харчових продуктів, які дають дітям у школах та дитячих садках Рівного. Виявилось, що в їдальнях деяких навчальних закладів замість масла дітям на хліб мазали сурогат.

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2015. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com. Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
Рекламний відділ: AdvertRV@ukr.net, тел.: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика