Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Ви часом не знаєте, чим нині займається партія конкретних справ? Ні, я не «приколююсь», у нас насправді є така партія. Вона навіть набрала щось на останніх місцевих виборах і провела до цих рад своїх людей. Не пригадуєте? Кажете, що «конкретними справами» займається кожен, навіть коли спить — чим не конкретна справа?

«Хірург» вийшов на полювання


Уявіть собі — ви цілий рік мріяли про відпустку, щоб розслабитися та порибалити на улюбленому озері. І ось ви мандруєте власним автомобілем до точки призначення, виставивши руку у вікно, та насолоджуєтесь потоком прохолодного повітря, що потрапляє до вас у салон. Але раптом вам телефонують і наказують повертатися, адже сталося звіряче вбивство, яке потрібно розслідувати. Так і було з Томасом Муром — детективом відділу кримінальних злочинів.
 

Оформити допомогу на дитину, яка народилася за кордоном

5-11-2013

На гарячу лінію управління праці та соціального захисту населення звернулася рівнянка із таким запитанням: "Мій чоловік легально працює за кордоном, я нині живу в Україні, але наприкінці листопада збираюсь їхати на проживання до нього. Я на п'ятому місяці вагітності, отже, дитина народиться за кордоном. Чи маю право отримати ті виплати на дітей, які призначаються в Україні?".

Виплату допомоги при народженні дитини передбачає Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", відповідно до якого громадяни України, в яких народилися діти, мають право на державну допомогу. Для призначення цієї допомоги до органу праці і соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що засвідчує особу, подають такі документи: заява одного з батьків чи опікуна, що складається за встановленою формою; копія свідоцтва про народження дитини; витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини, виданий органом РАЦС; довідка про склад сім'ї (у випадку народження другої дитини або наступних дітей).

Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) в Україні і народили дитину під час тимчасового перебування за її межами, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Спеціалісти управління контролюють цільове використання допомоги та створення її отримувачем належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини. Виплата допомоги припиняється у разі, коли батьки дитини разом з дитиною виїхали на навчання або роботу за кордон, оскільки органи праці та соціального захисту населення не матимуть можливості підтвердити факт цільового використання коштів. Проте виплату допомоги можна поновити протягом шести місяців у встановленому порядку.

Законом також передбачено, що документи, необхідні для призначення допомоги, подає особа, яка претендує на призначення допомоги, самостійно. А тому батькам дитини слід звертатись особисто, тобто їм необхідно приїхати в Україну. Також варто зазначити, що допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.

Наталія НИДЗЕЛИК, начальник відділу управління праці та соціального захисту населення.

 
Читайте також:

Розписка як доказ
№82, 31-10-2013

За борги не заберуть останню сорочку
№68, 12-9-2013

Бізнес при розлученні — навпіл
№16, 28-2-2013

Сидять вдома без браслетів
№12, 14-2-2013

Водію — про ДАІ
№94, 22-12-2011

ДТП: дії водія

Водію — про ДАІ
№92, 15-12-2011

Якщо дорожній знак встановлений неправильно

Водію — про ДАІ
№90, 8-12-2011

Інспектор ДАІ: «Поїдемо на штрафмайданчик!». А чи законна така вимога?

На прокурорів можна поскаржитися
№90, 8-12-2011

Водію — про ДАІ
№86, 24-11-2011

Відмовився від тесту на стан сп’яніння — відповіси у суді

Водію — про ДАІ
№84, 17-11-2011

Спірні ситуації: порушення,які стосуються пішоходів, ременів безпеки, правил стоянки

Водію — про ДАІ
№82, 10-11-2011

Незаконні штрафи за перевищення швидкості

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Жванський Микола: rivne_ren@ukr.net

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.


Яндекс цитирования Яндекс.Метрика