Свіжий номер газети
Поновлюється двічі на тиждень: у вівторок та четвер
Пошук:
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
 
   

Ради чого?

Нічого не можу із собою вдіяти. Щоразу, коли бачу портрет головного "радикала" чи щось про нього чую, згадую стару байку про двох дівчат, одна з яких запитує іншу, чи могла б та покохати радикала? І чує у відповідь: "Ради чого?". І тепер, коли нашу обласну раду очолив, перепрошую, радикал, я знову цю байку згадую.

Нові і знайомі обличчя, нардеп і люди в камуфляжі

Loading...
Loading...
 
-25% на металопластикові вікна

Нові призначення:

голова ОДА — в президії, начальник міліції — у дорозі

№17, 4-3-2014

Вчора головою Рівненської ОДА призначено 36-річного Сергія Рибачка. А сьогодні зранку підписано наказ про призначення 52-річного В'ячеслава Чайки начальником облуправління міліції. Обидва новопризначенці — рівняни, причому відомі прихильністю до партії «Свобода».

Нового голову облдержадміністрації 36-річного викладача Острозької академії, «свободівця» Сергія Рибачка вчора представив працівникам РОДА у присутності великої кількості журналістів віце-прем’єр-міністр Олександр Сич. Новий голова ОДА був небагатослівний: мовляв, поки не ознайомиться зі справами, сказати йому нічого. А сьогодні ставленика Києва познайомили і з обласними депутатами під час сесії. Сергій Рибачок депутатам облради (з якими кандидатуру нового голови ОДА так і не погодили) пообіцяв, що його діяльність буде прозорою, він не прийматиме необдуманих рішень і консультуватиметься з депутатми та громадою області: «Треба працювати по-новому, щоб не давати підстав для нової хвилі невдоволення». Сьогодні ж на сесії п.Рибачок зайняв уже місце в президії, поруч з головою облради п.Кирилловим. Окрім нової чиновницької посади, п.Рибачок ще має обов'язки депутата Острозької міської ради, голови фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у міськраді. та помічника-консультанта народного депутата України від ВО «Свобода» Олега Осуховського.

Щодо іншого нового керівника — начальника облуправління МВСУ В'ячеслава Чайки, то на цей час не відомо, коли саме і супроводі якого чиновника з міністерства цей полковник прибуде на Рівненщину. Міністр Аваков підписав наказ про його призначення сьогодні зранку, звільнивши нинішнього керівника обласної міліції — Дмитра Лазарєва. Втім, В'ячеслав Чайка не є «темною конячкою». У 2005 році він працював першим заступником начальника Рівненського обласного управління міліції. А без посади його залишив Юрій Луценко, який на той час був міністром МВС України. Василь Червоній, який у 2005 році працював головою РОДА, був щиро обурений звільненням Чайки та навіть передавав «привіт»... міністру МВС України Юрію Луценку, звинувативши свого земляка в тому, що "звільняє його людей з посади та цим порушує укладені раніше домовленості та позбувається людей, які підтримували помаранчеву революцію". Востаннє про 52-річного В’ячеслава Чайку чули на виборах до Верховної Ради. Він був включений у список «Свободи» під № 181 номером. Офіційно пан Чайка вже пенсіонер, живе у Дубно.


Коментуйте за допомогою Facebook:
або VK:

Loading...
 
РЕКЛАМА
Читайте також:

Повна бойова готовність
№17, 4-3-2014

У неділю військові вперше з власної ініціативи виступили на віче перед рівнянами. Закликали чоловіків з'являтися у військкомати і готуватися до загальної мобілізації. Рівненська військова частина та військові комісаріати кілька діб тому приведені у найвищу бойову готовність. В області створено координаційний військовий штаб, усі чекають вказівок з Києва.

Повна бойова готовність
№16, 2-3-2014

Рівне готується до війни. Нині на Віче вперше з власної волі виступили військові. Закликали чоловіків з’являтися у військкомати та готуватися до загальної мобілізації. Рівненська військова частина — уже у повній бойовій готовності. В області створений координаційний військовий штаб. Всі чекають.

Музичко, забери автомат!
№16, 26-2-2014

Побачив на відео, як Сашко Музичко автоматом лякає президію обласної ради у Рівному. Знаєш, Сашко, кому це відео тепер найбільш потрібно? Московському телебаченню, яке вже який день дурить російський народ і частину українського, заявляючи що владу в Україні захопили “озброєні екстремісти”. Можливо, це відео вже показують у їхніх новинах. Отак ти допоміг нашій боротьбі.

Загинули за європейську Україну
№15, 25-2-2014

Стільки людей одночасно на вулицях Рівного, напевне, ще не було. Близько 20 тисяч рівнян у неділю прийшли попрощатися із трьома своїми земляками — бійцями «Небесної сотні», як назвали тих, кого вбили на Майдані. Люди стояли з квітами і свічками. Плакали і молилися. І показували дітям: «Ось вони, герої». 27-річний Олександр Храпаченко, 53-річний Георгій Арутюнян та 42-річний Валерій Опанасюк загинули від куль снайперів у четвер, 20 лютого. А у п’ятницю у Березному ховали іншого «майданівця» — 29-річного Івана Городнюка, якого вбив водомет.

Снайпери убили в Києві п'ятьох рівнян
№14, 20-2-2014

Серед кількох десятків убитих у четвер снайперами у Києві є троє рівнян — колишній працівник Рівнеобводоканалу 53-річний Георгій Арутюнян, 27-річний театральний режисер Олександр Храпаченко, 42-річний Валентин Опанасюк, в сім'ї якого сиротами залишились четверо дітей. Всі троє загинули від поранень у голови та шиї. Між тим, як стверджує Ярослав Гранітний, очільник обласної УНА-УНСО, відомо про ще двоє загиблих рівнян: "Вони належали до нашої Волинської сотні. Імен поки що не знаю". Але є інформація, що один із загиблих — рівненський пенсіонер.

Рівне: заколот чи революція?
№14, 20-2-2014

У четвер влада в області вже фактично припинила належати обласній державній адміністрації чи іншим державним структурам. Обласна рада забрала в ОДА повноваження та перебрала всі управлінські функції на себе. Не маючи у вівторок та середу змоги захиститися і перейти у наступ, обласна міліція заявила, що вона ніколи не виступить проти народу.

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2015. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com. Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
Рекламний відділ: AdvertRV@ukr.net, тел.: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика