Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Пішов з життя Ельдар Рязанов

1-12-2015

Відомий російський і радянський кінорежисер Ельдар Рязанов помер в Москві на 89-му році життя. Причиною смерті народного артиста СРСР стала гостра серцева недостатність. Про це повідомили в сім'ї режисера.

Рязанов

За останній рік Ельдара Рязанова неодноразово госпіталізували. У листопаді в сім'ї режисера розповідали, що його стан погіршився по ряду життєвих показників, у нього наростала слабкість. 21 листопада Рязанова було госпіталізовано, причому, як повідомлялося, в звичайну палату.

Ельдар Рязанов народився в 1927 році в Самарі. В юності він хотів стати моряком, але через затримку з подачею документів його доля склалася по-іншому. Коли ж у Рязанова назріло бажання пов'язати своє життя з кінематографом і вступити до ВДІКу, виникла, як розповідав режисер, нова перешкода — неідеальна анкета. Справа в тому, що його рідний батько сидів у таборах і значився «ворогом народу», а вітчим був євреєм. Однак Рязанова все ж прийняли у ВДІК.

Відучившись в майстерні знаменитого режисера Григорія Козинцева, Рязанов знімав документальне кіно. Як розповідав він сам, музичною комедією його буквально змусив зайнятися тодішній керівник «Мосфільму» Іван Пир'єв. Рязанов відмовлявся від постановки чотири рази, після чого все-таки зняв легендарний фільм «Карнавальна ніч» з Людмилою Гурченко в головній ролі.

За свою творчу кар'єру Ельдар Рязанов зняв близько 30 фільмів. Найзнаменитіші картини режисера, окрім «Карнавальної ночі»,  — «Гусарська балада», «Бережися автомобіля», «Жорстокий романс», «Службовий роман», «Гараж», «Іронія долі, або З легкою парою!», «Вокзал для двох», «Про бідного гусара замовте слово». У фільмах Рязанова знімалися знамениті актори — Людмила Гурченко, Лариса Голубкіна, Аліса Фрейндліх, Світлана Немоляєва, Олег Басилашвілі, Андрій Мягков, Олександр Ширвіндт, Юрій Яковлєв, Валентина Тализіна, Лія Ахеджакова, Валентин Гафт.

Ельдар Рязанов 2

Режисер також вів програми на телебаченні, писав книги і складав вірші, які спочатку видавав за переклади іноземних авторів, а потім все ж випустив власну поетичну збірку. Ельдар Рязанов — лауреат Державних премій і премій «Ніка» і «Тріумф», кавалер орденів Дружби, Трудового Червоного Прапора, «За заслуги перед Вітчизною».

У 2009 році, за результатами опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, Ельдара Рязанова було названо найулюбленішим режисером. У рейтинг найпопулярніших кінокартин потрапили відразу п'ять робіт Ельдара Рязанова — «Іронія долі, або З легкою парою!», «Карнавальна ніч», «Вокзал для двох», «Службовий роман» та «Гараж». Лідирувала в опитуванні «Іронія долі», яку вже протягом багатьох років багато каналів телебачення традиційно показують на Новий рік.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

30 років у в'язниці за шпигунство на користь СРСР
№88, 1-12-2015

У Каліфорнії вивели комарів, стійких до малярії, які можуть витіснити звичайних
№88, 1-12-2015

Підліток зі США побив світовий рекорд, зібравши кубик Рубіка менш ніж за 5 секунд (ВІДЕО)
№88, 1-12-2015

У Латвії випускають колекційні монети з котами
№88, 1-12-2015

«Прощавай, я більше тебе не кохаю»
№86, 24-11-2015

Станіслав Шушкевич 18 років жив на пенсію у 20 центів
№86, 24-11-2015

У США обрали індичок, яких помилують в День подяки
№86, 24-11-2015

ІД на новому відео погрожує підірвати Білий дім
№86, 24-11-2015

Колумбія частково легалізує марихуану
№84, 17-11-2015

У світі — близько 700 мільйонів жебраків
№84, 17-11-2015

Американці створили торговий автомат для продажу автомобілів
№84, 17-11-2015

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.