Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Кубок Марка — на День Конституції


Спідвейні змагання, присвячені пам'яті Ігоря Марка, відбудуться у середу, 28 червня, у Рівному. За попередньою інформацією, участь в особистих перегонах братимуть спортсмени з України, Польщі, Латвії, Італії, Данії, Аргентини, а можливо, навіть Австралії.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

РЕНОМЕ: про культуру, напрямки та впровадження проектів з енергоефективності

16-3-2016

Культура енергоспоживання — ключ до енергоефективності. Це раціональне поводження з енергією, її розумне та ощадливе використання, запобігання непотрібним втратам. 

Image50

Усвідомлюючи необхідність у формуванні такої культури, компанія «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» та «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» об’єднують свої зусилля. Сьогодні енергоефективність та енергозбереження стануть пріоритетними напрямками розвитку товариств. Компанії впроваджуватимуть кращі практики з раціонального використання та заощадження енергоресурсів у своїй роботі, залучатимуть до взаємодії споживачів.

Вже розпочалась широка інформаційна кампанія для населення. Її мета — роз'яснення важливості енергоефективних заходів. Товариства надаватимуть фахові консультації представникам ОСББ у технічних аспектах, а також інформуватимуть про державні та міжнародні програми підтримки у проведенні енергозаходів, кредитні програми. Крім усього, компанії стануть експертами в енергообстеженнях житлових будинків.

«Питання енергоефективності обговорюються давно. Але ціни ростуть і кожен з нас витрачає на опалення чималі гроші. Час перейти до конкретних дій. Уявіть собі, що близько 88% ресурсів ми витрачаємо на опалення, решту — на використання електричних приладів і підігрів води. Саме у цій площині ми можемо почати економити не лише енергію, а й власні кошти. До прикладу наведу Німеччину, де програма з енергоефективності діє уже близько тридцяти років. За цей час там вдалось понизити динаміку споживання енергії будинками майже у три рази і на цьому німці не зупиняються.

Відповідно, середньо статистичний житель Німеччини, умовно кажучи, втричі менше платить за опалення, ніж українець за такі ж квадратні метри. Порівнювати рівень життя і зарплат не приходиться»,  — розповідала Людмила Кубай, директор «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» на семінарі «Реалізація енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках». Як експерт від Rehau, Людмила Віталіївна присвятила виступ питанням енергоощадливості в Україні та закордоном, правилам вибору енергоефективного вікна, його компонентам і установці. Захід, що відбувся наприкінці лютого, було проведено для голів ОСББ Рівного.

Іноді прості рішення можуть суттєво знизити витрати на електричну енергію та опалення. При цьому зовсім не обов'язково обмежувати себе в користуванні сучасними досягненнями цивілізації. Потрібно лише формувати нові звички споживання, крокуючи у напрямку енергоефективного майбутнього.

Читайте також по темі:

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Підтримуємо амбітну молодь: Ярмарка IT-вакансій та Smart Challenge
№10, 15-3-2016

Дитину паралізувало після того, як їй дали вакцину від поліомієліту
№10, 14-3-2016

Обласний переворот
№10, 11-3-2016

Радикалів усунули від влади на Рівненщині

Мораторій відкладається?
№10, 10-3-2016

Олександр Лащук: «Хаотична забудова центру міста — на совісті колишнього секретаря міськради і чинної міської влади»
№10, 10-3-2016

Навіщо Михайло Кириллов занижував орендні ставки?
№10, 10-3-2016

Закриють школи — отримають шкільні автобуси?
№10, 10-3-2016

Не продаси землю — заберуть примусово
№10, 10-3-2016

Селян вмовляють продати землю, щоб прокласти нову повітряну лінію електропередачі

Стали біднішими
№10, 10-3-2016

Реальна зарплатня рівнян зменшилась на 16%

Ринок просить землю
№10, 10-3-2016

Стовпи оголошень
№10, 10-3-2016

Рівняни нарікають: надто мало в місті спеціальних дощок для оголошень, тому й обліплюють стовпи та стіни

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.