Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Ви часом не знаєте, чим нині займається партія конкретних справ? Ні, я не «приколююсь», у нас насправді є така партія. Вона навіть набрала щось на останніх місцевих виборах і провела до цих рад своїх людей. Не пригадуєте? Кажете, що «конкретними справами» займається кожен, навіть коли спить — чим не конкретна справа?

«Хірург» вийшов на полювання


Уявіть собі — ви цілий рік мріяли про відпустку, щоб розслабитися та порибалити на улюбленому озері. І ось ви мандруєте власним автомобілем до точки призначення, виставивши руку у вікно, та насолоджуєтесь потоком прохолодного повітря, що потрапляє до вас у салон. Але раптом вам телефонують і наказують повертатися, адже сталося звіряче вбивство, яке потрібно розслідувати. Так і було з Томасом Муром — детективом відділу кримінальних злочинів.
 

Без паніки!

22-12-2016

Гроші

Щось не склалося цього разу з всенародною панікою. Націоналізація найбільшого банку не призвела не те що до кризи, на яку дехто так сподівався, навіть черг біля банкоматів особливих не було. Хіба що у перший день, коли кореспонденти побігли робити новини про те, як народ штурмує банківські відділення. Прибігли кореспонденти, а знімати нічого. Ніхто не штовхається, ніхто не штурмує, взагалі усе як було. Хоч бери і сам зображай того вкладника. Але наші кореспонденти ще не досягли рівня своїх російських колег, здатних зняти репортаж про що завгодно не відходячи від студії. Чому ж так сталося? Чому народ не пішов на штурм, рятуючи свої заощадження? Ризикую помилитися, але моя версія така — немає у народу тих заощаджень. Принаймні у таких розмірах, щоб після їхньої вірогідної втрати піднімати всенародний бунт. Розумний став наш народ, навчився чогось за чверть століття ринкової економіки. Мало хто тепер згадає, як на початку дев'яностих люди від страху, що «все пропаде», скуповували мішками хліб, мило, сірники та сигарети. Тому що ринкова економіка влаштована не так, як наша колишня комуністична. Ця економіка готова продати вам усе, що вам треба, у необмеженій кількості. І якщо завтра у Рівному виникне раптова потреба у масовій закупівлі, наприклад, кактусів, ці кактуси повезуть до міста ешелонами з усього світу, аж поки на них у Рівному та околицях остаточно не зникне попит. І залишки не пропадуть — із кактусів можна гнати текілу (мексиканський самогон), яка поки що продається у нас в дорогих ресторанах за страшними цінами. Який висновок? На наше щастя, люди наші вже практично не слухають закликів політиків і роблять своє. Тобто продають і купують, причому щораз у більших кількостях. Загалом все це вже двісті років як написано в економічних підручниках, і якби наші люди ці підручники читали, наша економіка вже давно обігнала би французьку, не кажучи вже про іспанську чи португальську. Небажання читати економічні підручники обійшлося нам у двадцять років періодичної паніки з приводу чи без приводу. Аж нарешті народ у своїй масі збагнув, що гроші слід не зберігати, а витрачати. І чим швидше, тим краще. Приємно, звісно, сидіти напівголодним та напівроздягненим на мішку з американськими доларами. Але молоде покоління ця світла перспектива якось більше не приваблює. Молодь теж готова недоїсти чи недовдягнутися. Але виключно заради найновішої моделі якого-небудь айфона. А це вже прикмета сучасної економіки. Це я для тих, хто не читав підручників. Ті, хто читав, знають, окрім іншого, що будь-яка економічна лекція тим ефективніша, чим вона коротша. Тому буду на цьому закінчувати. Витрачайте ваші гроші на здоров'я і не піддавайтесь паніці!

 
Читайте також:

Від президента до резидента
№50, 15-12-2016

Пожити можна?
№49, 8-12-2016

Контроль
№48, 1-12-2016

Баланс
№47, 24-11-2016

Бурштин і влада
№46, 17-11-2016

Без фальсифікацій
№45, 10-11-2016

Каліфорнія
№44, 3-11-2016

Брехун та брехунці
№43, 27-10-2016

Здобич «учасників»
№42, 20-10-2016

Ворожий акцент
№41, 13-10-2016

Запитайте у нас!
№40, 6-10-2016

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Жванський Микола: rivne_ren@ukr.net

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.


Яндекс цитирования Яндекс.Метрика