Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Ви часом не знаєте, чим нині займається партія конкретних справ? Ні, я не «приколююсь», у нас насправді є така партія. Вона навіть набрала щось на останніх місцевих виборах і провела до цих рад своїх людей. Не пригадуєте? Кажете, що «конкретними справами» займається кожен, навіть коли спить — чим не конкретна справа?

«Хірург» вийшов на полювання


Уявіть собі — ви цілий рік мріяли про відпустку, щоб розслабитися та порибалити на улюбленому озері. І ось ви мандруєте власним автомобілем до точки призначення, виставивши руку у вікно, та насолоджуєтесь потоком прохолодного повітря, що потрапляє до вас у салон. Але раптом вам телефонують і наказують повертатися, адже сталося звіряче вбивство, яке потрібно розслідувати. Так і було з Томасом Муром — детективом відділу кримінальних злочинів.
 

Хомко дав — Хомко й забрав

14-2-2017

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що твердопаливна котельня «Укртепла» більше не опалюватиме житлові будинки на вулицях Руська, Олени Теліги та Олександра Олеся у Рівному. Теплові мережі міська рада передала підприємству минулого року, бо як заявив п.Хомко, хотіли нібито зробити краще для людей — щоби ті платили менше за тепло. Сьогодні міський голова розлюченим рівнянам уже обіцяв, що житлові будинки це підприємство більше не отримає.

пікет ОДА Укртепло

Мешканці названих вулиць у вівторок, 14 лютого, дві години пікетували спершу під стінами ОДА, а потім і всередині, де проходила колегія. Заявляли, що підуть і під стіни міської ради, проте застали Володимира Хомка в облдержадміністрації.

Нагадаємо, конфлікт між мешканцями багатоквартирних будинків та «Укртеплом» розпочався ще у січні. У їхніх квартирах, розповідають, страшенно холодно. У декого лише 13 градусів тепла.

пікет ОДА Укртепло

Попри обіцянку «Укртепла» влагодити ситуацію, мешканці наполягали, що хочуть повернутися назад в обслуговування «Рівнетеплоенерго». Окрім того, вимагали у влади, щоб котельня твердого палива або припинила діяти, або модернізувала процес роботи, бо кажуть, що з труби вилітає чорний дим, яким дихають мешканці навколишніх вулиць.

DSC_2884

Після колегії голова ОДА Олексій Муляренко та міський голова Володимир Хомко приблизно 15 хвилин не виходили до пікетувальників. Радилися.

Володимир Хомко, вийшовши, заявив, що хотів, аби мешканцям було ліпше, але оскільки підприємство не справляється з подачею тепла, сьогодні дасть вказівку «Рівнетеплоенерго» запускати їхню котельню у тому районі і від завтра-післязавтра розпочати опалення будинків.

 — «Укртепло» погодилося віддати мережі назад, — зазначив міський голова. — Добре, що ми підписали угоду на рік, а не на 25.

Міський голова також додав, що оскільки у квартирах не був збережений температурний режим, платити за тепло мешканці не будуть. Пообіцяв особисто за кілька днів перевірити, яка температура у квартирах мешканців тамтешніх вулиць, та зазначив, що «Укртепло» не навмисно призвело до такої ситуації, бо ж і саме понесло збитки.

Голова ОДА Олексій Муляренко заявив, що «Укртепло» має припинити забруднювати навколишнє середовище. Мовляв, таку вказівку від влади воно вже отримало.

 
Читайте також:

Чи буде гаряча вода навесні?
№6, 9-2-2017

За пільговиків заплатить місто?
№6, 9-2-2017

Органний зал стелить «теплу підлогу»
№5, 2-2-2017

Додаткової маршрутки на Басівкут не буде
№5, 2-2-2017

Дайте півмільйона — і завалять Рівне квітами?
№5, 2-2-2017

На Пагорбі пансіонату не буде?
№4, 26-1-2017

Бо Христос хрестився
№3, 19-1-2017

Рівняни занурюються у крижану воду на Басовому Куті

Еско знижує тарифи
№3, 19-1-2017

«Народ» — без тепла
№2, 12-1-2017

Напився кочегар — виклич поліцію
№2, 12-1-2017

Рівне - у п'ятірці найкомфортніших міст
№52, 3-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Жванський Микола: rivne_ren@ukr.net

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.


Яндекс цитирования Яндекс.Метрика