Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

У часи мого дитинства усі без винятку жили подвійним життям. Тому що офіційно ми будували комунізм, про що говорили по радіо, показували по телевізору та писали в газетах. Неофіційно ж кожен жив своїм життям, ніяк із тим комунізмом не пов'язаним.

«ДНК» довжиною у 150 років


Я завжди дуже скептично ставився до письменницьких антологій, укладених видавництвом «Клуб сімейного дозвілля», адже практично завжди написані там історії були створені на замовлення і не дуже цікавили самих авторів. Але, на диво, збірка короткої прози «ДНК», до якої увійшли історії Сергія Жадана, Юрія Винничука, Ірени Карпи, Олександра «Фоззі» Сидоренка, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи та Володимира Рафєєнка, утворила цільний текст, який зачіпає до глибини душі.
Loading...
Loading...
 

Нова бурштинова схема від ОДА

15-2-2017

Олексій Муляренко разом з колегами з Волині та Житомирщини сьогодні, 15 лютого, у Києві на прес-конференції в УНІАН розповідає про нову постанову Кабміну, за якою два державні підприємства за спрощеною процедурою отримають бурштинові землі — для рекультивації. Проте перш ніж відновлювати, «Укрбурштин» та «Бурштин Україна», які роками не могли вийти з фінансових проблем, проведуть довидобуток залишків бурштину на отриманих територіях. Олексій Муляренко заявляє, що проект постанови розробили у Рівненській ОДА.

бурштин бурштинокопачі

Вчора на колегії ОДА Олексій Муляренко заявив:

— Народні депутати продемонстрували, що не розуміють всієї катастрофи, яка відбувається на Поліссі (йдеться про неприйняття закону про видобуток бурштину — ред.). Не маю права давати оцінку якості запропонованого законопроекту, лише можу констатувати, що для вирішення проблеми із незаконним видобутком бурштину потрібні чіткі та законні правила гри. І саме таких правил ми очікували від Верховної Ради. Але не чекаючи ухвалення закону, Рівненська ОДА фактично стала розробником проекту постанови Кабміну, що має зменшити темпи екологічної катастрофи на Поліссі.

Відповідно до постанови, протягом п’яти років ДП «Бурштин України» та ДП «Укрбурштин» мають відновити порушені землі Рівненщини, Житомиршини та Волині.

«Завдяки прозорим конкурсам і спрощеній процедурі отримання дозвільної документації під контролем держави проведуть роботи з рекультивації, жителі громад отримають нові робочі місця, а самі громади — надходження від сплати податків і зборів, що сприятиме їх соціально-економічному розвитку. Планується, що до 50% прибутку від довидобутку бурштину залишиться у регіонах. Пріоритет при отриманні підрядів на розвідку, видобуток, переробку бурштину в ювелірну продукцію отримають місцеві громади та компанії, зареєстровані на цих територіях»,  — йдеться у повідомленні ОДА.

Також додають, що реалізація проекту принесе до 500 млн. грн. доходу до бюджету щороку. А роботу нібито отримають 10 тис. людей у трьох областях.

Нагадаємо, що на Сарненщині торік протестували проти «Укрбурштину», який активізував свою діяльність. Обласним депутатам деякі активісти навіть заявляли, що спалять майно компанії, якщо та не припинить роботу.

Loading...
 
Читайте також:

Валявка скаржитиметься на суддів через бурштин
№5, 2-2-2017

«VITAGRO» — надійний партнер
№5, 2-2-2017

Голова — не чарівник
№4, 26-1-2017

Навесні почнуть будувати амбулаторії
№3, 26-1-2017

На що «розпиляли» 50 мільйонів обласного бюджету розвитку? (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)
№4, 25-1-2017

Муляренко розпорядився роздати йод
№3, 19-1-2017

«Тунель кохання» — в пріоритетах чиновників
№2, 13-1-2017

Мільйон — по двісті тисяч
№1, 12-1-2017

Маршрутки будуть дорожчими, але не чистішими
№2, 12-1-2017

Сало відпочиває
№1, 11-1-2017

Цілюща вода повернулася
№1, 5-1-2017

Реклама на сайті

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ valensrv@gmail.com. Редактор сайту — Алла Садовник allasadovnuk@i.ua.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com.
Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика