Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Підозрюють у незаконному збагаченні

СБУ взялася за перевірку декларацій екс-начальника Рівненської митниці

16-2-2017

Скандал навколо колишнього керівника Рівненської митниці має вже більш як річну історію. Олега Вавровського звільнили за дисциплінарні порушення, на його місце призначили іншого керівника. Пізніше Вавровський оскаржував своє звільнення у суді. Однак суд першої інстанції та апеляційний залишили рішення в силі. Інший погляд був у столичної Феміди.

вавровський

Олег Вавровський

У столиці скасували рішення про звільнення та рішення обох судових інстанцій. За словами Олега Вавровського, наприкінці минулого року він отримав рішення про своє поновлення.

— Шостого грудня 2016 року було прийнято судом рішення про моє поновлення. Але у керівництві фіскальної служби його не спішать виконувати, — сказав Олег Вавровський. А звільнення і кримінальні провадження, які були заведені стосовно нього Національною поліцією, вважає необ'єктивними.

Щоправда, виявилось, що не лише поліція цікавиться діяльністю екс-начальника Рівненської митниці. У прокуратурі і Службі безпеки України взялися за перевірку декларацій чиновника. І на думку правоохоронців, там є багато невідповідностей. Так, у декларації Вавровського значиться, що він користується автомобілем «Крайслер» та має квартиру у Рівному. Але це, на думку правоохоронців, не все майно, яким володіє родина пана Олега.

Так, значиться, що на його близьких родичів оформлено автомобілі «Форд-Фієста», тюнінгований «Ауді S-Line», «Фольксваген-Мультіван». Два останніх мають орієнтовну вартість 90 тисяч доларів кожен. Також, за даними правоохоронців, екс-керівник Рівненської митниці та його близькі родичі мають у власності чотири квартири у Рівному, будинок, півбудинку та квартиру у Києві.

Відповідно, за матеріалами Служби безпеки України прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно колишнього керівника Рівненської митниці Олега Вавровського за статтею «Незаконне збагачення». Щоправда, сам пан Олег вважає ці звинувачення надуманими.

— Раніше, коли я заповнював декларацію, то в ній було все нормально і нікого там нічого не бентежило. Тепер же починають вже на мене щось шукати і починають виникати якісь питання, — сказав Олег Вавровський у коментарі.

А й справді, які можуть бути запитання до чиновника, в якого кілька дорогих авто, квартир і будинків. Цим в Україні нікого не здивуєш. Ну й, звісно, повернутись на керівну посаду у митниці в нашій країні прагнуть лише для того, щоб наповнювати її бюджет.

У розмові пан Олег зауважив, що в разі публікації готовий разом зі своїми адвокатами відстоювати свою правоту у суді. І готовий найближчим часом зустрітись, щоб викласти свої аргументи і пояснити свою точку зору. Як журналіст, завжди готовий дати можливість висловитись, аби розставити всі крапки над «і» в скандальній історії. Тому, вочевидь, продовження буде…

Олексій КРИВОШЕЄВ.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Зґвалтував п'ятикласницю
№6, 9-2-2017

Мисливець підстрелив інспектора
№5, 9-2-2017

Пограбували колишнього міліціонера
№6, 9-2-2017

Поліцейський взяв хабара
№5, 2-2-2017

Сича шукатиме Інтерпол
№4, 2-2-2017

Жінку-прокурора побили на роботі
№5, 1-2-2017

Бабат залишився неарештованим
№5, 1-2-2017

Сарненчанина вбили через 10 кілограмів бурштину
№4, 30-1-2017

Підозра для Бабата 
№4, 26-1-2017

Як вбили Мамчура?
№4, 26-1-2017

Держвиконавцю спалили авто
№4, 26-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.