Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Ви часом не знаєте, чим нині займається партія конкретних справ? Ні, я не «приколююсь», у нас насправді є така партія. Вона навіть набрала щось на останніх місцевих виборах і провела до цих рад своїх людей. Не пригадуєте? Кажете, що «конкретними справами» займається кожен, навіть коли спить — чим не конкретна справа?

«Хірург» вийшов на полювання


Уявіть собі — ви цілий рік мріяли про відпустку, щоб розслабитися та порибалити на улюбленому озері. І ось ви мандруєте власним автомобілем до точки призначення, виставивши руку у вікно, та насолоджуєтесь потоком прохолодного повітря, що потрапляє до вас у салон. Але раптом вам телефонують і наказують повертатися, адже сталося звіряче вбивство, яке потрібно розслідувати. Так і було з Томасом Муром — детективом відділу кримінальних злочинів.
 

Фірма Жежука дожила тільки до Євро

24-2-2017

«Магістраллю» назвали дубенську фірму, яку років десять тому створили навмисне під будівництво автошляху Київ-Чоп. Власниками підприємства стали люди, які точно знали, яку захмарну суму вкладуть у цю міжнародну трасу: Володимир Жежук, син тодішнього начальника обласної Служби автодоріг, місцевий бізнесмен Володимир Гамера та ще два тернопільських товариства, що пов'язані з ремонтом доріг. Поки Київ-Чоп будували, жодних проблем у «Магістралі» не виникало. Але у 2011 році, якраз перед Євро-2012, до якого й реконструювали трасу, фірма раптом стала боржником. Понад півсотні її працівників досі не мають ні зарплати, ні нарахувань до Пенсійного фонду.

траса Київ Чоп

Ольга Слівінська, яка працювала на фірмі бухгалтером, впевнена, що «Магістраль» навмисне довели до банкрутства:

— У 2011 році ми мали договір про поставку бітуму з Росії з подальшим перепродажем його іншій фірмі на сході України. Бітум на кілька місяців затримали на митниці, і фірма, якій ми мали його поставити, подала на нас до суду з вимогою повернути їй 1 млн. грн. Суд заморозив наші рахунки. Половину суми ми сплатили, а іншу половину я, як головний бухгалтер, планувала віддати за рахунок продажу цього бітуму. Втім, виконавча служба у Дубні без будь-якого рішення суду (принаймні нам його відмовилися показувати) наклала на нього арешт. Я зверталася і до виконавців, і у прокуратуру — всюди отримувала відмову. А директор «Магістралі» Валерій Мацнєв наказав мені взагалі не втручатися.

Підприємство могло б запрацювати знову, були клієнти, які хотіли співпрацювати, але натомість все зупинилося. А за рік виконавча служба заявила, що бітум, який зберігали на території одного з наших співзасновників — Тернопільського комбінату з виробництва шляхово-будівельних матеріалів, вкрали. При цьому виконавці навіть не звернулися до поліції. З цього й зробила висновок, що була домовленість між Мацнєвим, виконавчою службою та директором комбінату. Впевнена, що бітум ніхто не крав — його просто продали, а гроші розділили між собою. Чула, що 2,5 млн. грн. за нього виручили.

«Магістраль» не мала майна, все орендувала, тож бітум був єдиним, що можна було продати, аби розрахуватися з Пенсійним та працівниками. Загалом йдеться про близько 400 тис. грн. боргу. Окрім грошей, люди втратили нарахування до пенсії, а ті, хто ставав на біржу, не отримували допомогу, бо фірма не сплатила соціальний внесок.

Я була у Генпрокуратурі кілька разів. Там щоразу говорять, що справа — легка, але знову повертають в область, де її успішно прикривають. А тепер взагалі кажуть, що оскільки минуло стільки років, частина документів знищена.

ТзОВ «Магістраль», за даними держреєстру, не перебуває у процесі припинення своєї діяльності, проте насправді воно уже не працює. Володимир Жежук, розповідають, живе за кордоном, пан Гамера сам скаржиться, що не отримав як співзасновник від підприємства ні копійки, а директор, подейкують, уже не працює у Дубні, хоча є серед співвласників інших місцевих підприємств.

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Сарненське БТІ переписало квартири рівнян на Буковинській на приватну фірму
№7, 22-2-2017

У волинян, крім бурштину, є Палиця
№7, 16-2-2017

Острог шукає логотип
№7, 16-2-2017

Оптимізація по-громадівськи
№7, 16-2-2017

Нова бурштинова схема від ОДА
№6, 15-2-2017

Валявка скаржитиметься на суддів через бурштин
№5, 2-2-2017

«VITAGRO» — надійний партнер
№5, 2-2-2017

Голова — не чарівник
№4, 26-1-2017

Навесні почнуть будувати амбулаторії
№3, 26-1-2017

На що «розпиляли» 50 мільйонів обласного бюджету розвитку? (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)
№4, 25-1-2017

Муляренко розпорядився роздати йод
№3, 19-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Жванський Микола: rivne_ren@ukr.net

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.


Яндекс цитирования Яндекс.Метрика