Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Фірма Жежука дожила тільки до Євро

24-2-2017

«Магістраллю» назвали дубенську фірму, яку років десять тому створили навмисне під будівництво автошляху Київ-Чоп. Власниками підприємства стали люди, які точно знали, яку захмарну суму вкладуть у цю міжнародну трасу: Володимир Жежук, син тодішнього начальника обласної Служби автодоріг, місцевий бізнесмен Володимир Гамера та ще два тернопільських товариства, що пов'язані з ремонтом доріг. Поки Київ-Чоп будували, жодних проблем у «Магістралі» не виникало. Але у 2011 році, якраз перед Євро-2012, до якого й реконструювали трасу, фірма раптом стала боржником. Понад півсотні її працівників досі не мають ні зарплати, ні нарахувань до Пенсійного фонду.

траса Київ Чоп

Ольга Слівінська, яка працювала на фірмі бухгалтером, впевнена, що «Магістраль» навмисне довели до банкрутства:

— У 2011 році ми мали договір про поставку бітуму з Росії з подальшим перепродажем його іншій фірмі на сході України. Бітум на кілька місяців затримали на митниці, і фірма, якій ми мали його поставити, подала на нас до суду з вимогою повернути їй 1 млн. грн. Суд заморозив наші рахунки. Половину суми ми сплатили, а іншу половину я, як головний бухгалтер, планувала віддати за рахунок продажу цього бітуму. Втім, виконавча служба у Дубні без будь-якого рішення суду (принаймні нам його відмовилися показувати) наклала на нього арешт. Я зверталася і до виконавців, і у прокуратуру — всюди отримувала відмову. А директор «Магістралі» Валерій Мацнєв наказав мені взагалі не втручатися.

Підприємство могло б запрацювати знову, були клієнти, які хотіли співпрацювати, але натомість все зупинилося. А за рік виконавча служба заявила, що бітум, який зберігали на території одного з наших співзасновників — Тернопільського комбінату з виробництва шляхово-будівельних матеріалів, вкрали. При цьому виконавці навіть не звернулися до поліції. З цього й зробила висновок, що була домовленість між Мацнєвим, виконавчою службою та директором комбінату. Впевнена, що бітум ніхто не крав — його просто продали, а гроші розділили між собою. Чула, що 2,5 млн. грн. за нього виручили.

«Магістраль» не мала майна, все орендувала, тож бітум був єдиним, що можна було продати, аби розрахуватися з Пенсійним та працівниками. Загалом йдеться про близько 400 тис. грн. боргу. Окрім грошей, люди втратили нарахування до пенсії, а ті, хто ставав на біржу, не отримували допомогу, бо фірма не сплатила соціальний внесок.

Я була у Генпрокуратурі кілька разів. Там щоразу говорять, що справа — легка, але знову повертають в область, де її успішно прикривають. А тепер взагалі кажуть, що оскільки минуло стільки років, частина документів знищена.

ТзОВ «Магістраль», за даними держреєстру, не перебуває у процесі припинення своєї діяльності, проте насправді воно уже не працює. Володимир Жежук, розповідають, живе за кордоном, пан Гамера сам скаржиться, що не отримав як співзасновник від підприємства ні копійки, а директор, подейкують, уже не працює у Дубні, хоча є серед співвласників інших місцевих підприємств.

Алла САДОВНИК.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Сарненське БТІ переписало квартири рівнян на Буковинській на приватну фірму
№7, 22-2-2017

У волинян, крім бурштину, є Палиця
№7, 16-2-2017

Острог шукає логотип
№7, 16-2-2017

Оптимізація по-громадівськи
№7, 16-2-2017

Нова бурштинова схема від ОДА
№6, 15-2-2017

Валявка скаржитиметься на суддів через бурштин
№5, 2-2-2017

«VITAGRO» — надійний партнер
№5, 2-2-2017

Голова — не чарівник
№4, 26-1-2017

Навесні почнуть будувати амбулаторії
№3, 26-1-2017

На що «розпиляли» 50 мільйонів обласного бюджету розвитку? (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)
№4, 25-1-2017

Муляренко розпорядився роздати йод
№3, 19-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.