Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Консерваторія

2-3-2017

Карикатура

Останнім часом наші політики полюбляють вживати слово «консерва», яким називають людей, які, на їхню думку, є «агентами Москви», котрі колись давно причаїлися, а тепер показали свою справжню сутність. Якщо вірити цим політикам, то ми живемо серед суцільних «агентів», які то «законсервовуються», то «розконсервовуються» і навпаки, причому роблять це на наших очах багато років. Запитайте, наприклад, нинішнього генпрокурора, у скількох партіях він встиг побувати за часи своєї кар'єри. Впевнений — не згадає. Хоча зовні може здатися, що прикидається. Що насправді він теж «консерва», лише давно прострочена. А погляньте на наших місцевих політиків, які не так давно масово стали «регіоналами», звісно ж, «за покликом серця». А потім за тим же «покликом» про це вмить забули. Та що політики — подивіться на шкільних вчителів, які слухняно змінюють портрети на стінах, навіть не задумуючись над тим, що це означає. Ви можете згадати хоч одного педагога, від вчительки початкових класів до начальника облвно, чи як там воно тепер зветься, який би хоч раз виступив проти «політики партії»? Їхні колеги на окупованих територіях нині спокійно працюють під портретами Путіна та місцевих бандитів. І що — вони теж «консерви»? Скажу більше: кожного з нас, якщо добре придивитися, можна назвати «консервою», яка у певний момент або «розконсервується», або ні. Насправді ж оця шпигуноманія, яка розвернулася у нас на найвищому державному рівні серед найвищих посадових осіб, свідчить лише про одне — рівень освіти та культури цих осіб катастрофічно низький. Низький настільки, що не здивуюся, якщо дехто з них всерйоз вважає, що консерваторія — це місце, де виробляють консерви. Якщо так піде далі і взаємні звинувачення наших політиків у «роботі на Москву» триватимуть, можна буде сміливо перейменовувати наш парламент, уряд і президентську адміністрацію на «консерваторію». Бо ніхто більше за них тій Москві не допомагав і не допомагає. Головне — не принюхуватися. Бо старі консерви дуже часто бувають протухлими, тож краще їх не відкривати взагалі. Нехай вже сидять у своїй «консерваторії». Аби не смерділи.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Брехуни і собаки
№8, 23-2-2017

Пророк Мухаммед
№7, 16-2-2017

Баланс
№6, 9-2-2017

Без Шустера
№5, 2-2-2017

Багаті гості
№4, 26-1-2017

Заарештований «Самсунг»
№3, 19-1-2017

Найзручніше — для всіх
№2, 12-1-2017

11.30
№52, 29-12-2016

Без паніки!
№51, 22-12-2016

Від президента до резидента
№50, 15-12-2016

Пожити можна?
№49, 8-12-2016

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.