Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Кубок Марка — на День Конституції


Спідвейні змагання, присвячені пам'яті Ігоря Марка, відбудуться у середу, 28 червня, у Рівному. За попередньою інформацією, участь в особистих перегонах братимуть спортсмени з України, Польщі, Латвії, Італії, Данії, Аргентини, а можливо, навіть Австралії.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

«Дарленд-Гіллз» на Буковинській

3-3-2017

Район вулиць Буковинської та Костромської у Рівному називають промовисто — «Беверлі-Гіллз». Тож не дивно, що охочих жити там вистачає, як і тих, хто не проти нажитися на недешевій тамтешній нерухомості. Нещодавно власники квартир у будинку на Буковинській, 12 дізналися, що куплене ними і приватизоване житло уже не їхнє: власником у держреєстрі була фірма «Інтерекопласт», яка офіційно належить британській компанії «Дарленд Системс Лімітед».

Буковинська

ПП-фірма «Інтерекопласт» свого часу була пов'язана з приватизацією Рівненського радіозаводу. Фірма, як розповідають, подала у Сарненське БТІ документи, що будинок на Буковинській, 12 ще зводять і мешканців, відповідно, там немає.

Про те, що за даними державного реєстру нерухомості уже не власники квартир, рівняни взнали випадково, коли один із них звернувся до державних реєстраторів, бо сам хотів внести певні зміни у право власності. Як тільки управління юстиції оголосило, що візьметься за перевірку Сарненського БТІ, квартири рівнянам у держреєстрі «повернули». Натомість «Інтерекопласт» став офіційним власником нерухомості на Буковинській, 68, де насправді — порожньо.

Віталій Герман, заступник міського голови Рівного, днями написав заяву до поліції:

— Коли мешканці Буковинської почали скаржитися, Сарненське БТІ за зверненням «Інтерекопласту» присвоїло «незавершеному будівництву на Буковинській, 12» нову адресу — Буковинська, 68, хоча офіційно такої адреси у Рівному не існує. Звернувся до правоохоронних органів, бо при оформленні права власності використовували, зокрема, підроблений наказ міського управління містобудування та архітектури.

Іванна Смачило, начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області:

— Ми передали скарги мешканців Буковинської, 12 у Міністерство юстиції, тож воно перевірить діяльність Сарненського БТІ. Власники квартир можуть бути спокійними, дані про їхню власність у держреєстрі повернули. Але міністерство тепер реагуватиме, аби подібні махінації не повторилися.

Олександр Серпенінов, директор Сарненського БТІ:

— Правоохоронні органи проводять перевірку. Наш працівник, який здійснював реєстраційні дії для приватного підприємства, відсторонений від виконання обов'язків. Коли закінчиться перевірка, будемо вирішувати, що з ним робити. Зазначу, що у нас працюють вісім реєстраторів в області, і в їхні обов'язки не входить перевірка достовірності документів, які подають замовники, вони лише вносять дані у реєстр.

Алла САДОВНИК.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

135 мільйонів для Рівненського аеропорту — це лише чутки
№9, 2-3-2017

Працівників Рівненського аеропорту примушують страйкувати?
№8, 24-2-2017

У лікарню — по мобільному
№7, 20-2-2017

«Партизан» Хомку не муляє. А от ЦУМ…
№7, 16-2-2017

Мільйони — на городі
№6, 9-2-2017

Пріоритети — радіозавод і «Червона калина»
№6, 9-2-2017

У поліських селах - війна, а влада мовчить
№5, 6-2-2017

Чи знизять єдиний податок для підприємців?
№5, 6-2-2017

Загадкові дев'ять мільйонів «на сніг»
№5, 2-2-2017

Депутати просять швидкий потяг до «побратима»
№4, 29-1-2017

Про «безкоштовні» лічильники газу
№4, 28-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.