Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Кубок Марка — на День Конституції


Спідвейні змагання, присвячені пам'яті Ігоря Марка, відбудуться у середу, 28 червня, у Рівному. За попередньою інформацією, участь в особистих перегонах братимуть спортсмени з України, Польщі, Латвії, Італії, Данії, Аргентини, а можливо, навіть Австралії.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Останні дні емоцій

24-3-2017

Чотири дні залишилося до закінчення виставки «Магнетизм емоцій» львівського художника Остапа Патика в галереї «Євро-Арт». Картини, що дарують настрій, ніби зумисне «переїхали» до Рівного саме тоді, коли весняні барви поки тільки в мріях.

ОСТАП ПАТИК_ОСТАННИ ДНИ ЕМОЦИЙ_ВИСТАВКА (2)

Багато кольорів, деталей, образів подекуди настільки безтурботних і наївних, що здається, ніби їхній автор дитина — таке перше враження від виставки Остапа Патика. «Емоційність» картин притягує, викликає усмішку. А пейзажі надихають на мандри.

— Крайня північна точка, де я малював,  — Гельсінкі, найбільш східна — Китай, західна — Брюссель, того року був в Іспанії та Португалії,  — зізнався на відкритті своєї виставки Остап Патик.

ОСТАП ПАТИК_ОСТАННИ ДНИ ЕМОЦИЙ_ВИСТАВКА (1)

Художник не приховує: одна з його найулюбленіших тем натюрмортів — квіти. «Розквітають» на стінах галереї «Розбурхані іриси», «Соняшники». Рослин на полотнах так багато, що складається враження, ніби в живописця «закінчилися» вази для його улюблених тюльпанів та нарцисів. Тому зображає він їх на своїх полотнах у найрізноманітніших горщиках і навіть у чайнику.

Навіюють роздуми та фантазії орнаментальні, писанкові мотиви на полотнах «Чотири дороги», «Передчуття весни», «Акула на карнавалі», «Великдень».

Також днями в галереї відбулася презентація арт-видання про батька Остапа Патика — легендарного художника, класика і творця історії мистецтва, народного і заслуженого художника України, лауреата Шевченківської премії Володимира Патика.

Окрема виставка діє і в клубному кафе «Євро-Арт». Художниця Ziroton Kel`ner презентує тут свої картини та колекцію капелюхів.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

У театрі — інша «Земля»
№12, 24-3-2017

«Персональні візії» доктора архітектури — на фото в музеї
№12, 23-3-2017

І знову Косміаді!
№12, 23-3-2017

Таємнича історія Біллі Міллігана
№10, 9-3-2017

Зіграли Depeche Mode у національних костюмах
№10, 9-3-2017

Максименко і мамонти
№9, 2-3-2017

«Wszystko» гратиме джаз
№8, 23-2-2017

Майстриня хоче створити Музей креативної книги
№8, 23-2-2017

Життя та робота Генрі Форда
№7, 18-2-2017

«Безкінечність» джазу
№7, 16-2-2017

ONUKA у Рівному: повний зал та захват слухачів
№6, 14-2-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.