Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Ви часом не знаєте, чим нині займається партія конкретних справ? Ні, я не «приколююсь», у нас насправді є така партія. Вона навіть набрала щось на останніх місцевих виборах і провела до цих рад своїх людей. Не пригадуєте? Кажете, що «конкретними справами» займається кожен, навіть коли спить — чим не конкретна справа?

«Хірург» вийшов на полювання


Уявіть собі — ви цілий рік мріяли про відпустку, щоб розслабитися та порибалити на улюбленому озері. І ось ви мандруєте власним автомобілем до точки призначення, виставивши руку у вікно, та насолоджуєтесь потоком прохолодного повітря, що потрапляє до вас у салон. Але раптом вам телефонують і наказують повертатися, адже сталося звіряче вбивство, яке потрібно розслідувати. Так і було з Томасом Муром — детективом відділу кримінальних злочинів.
 

Космодром для Паладійчука

30-3-2017

Карикатура про Роскосмос

Майже чверть століття тому газета «Рівне Вечірнє» запропонувала збудувати в наших краях космодром замість Байконуру, який опинився у Казахстані. Логіка була залізна — Україна будує космічні кораблі і має їх звідкись запускати! То чому не з Полісся? Звісно, це був жарт, який гідно оцінили наші тодішні читачі. Тепер я розумію, що жартувати було не варто. Треба було винести це питання на сесію міської ради (я тоді був її депутатом) і прийняти звернення до уряду щодо побудови космодрому. Час назад не повернеш. Та й навряд би хто тоді це звернення сприйняв усерйоз — все-таки тодішні депутати ще не навчилися, як нинішні, роздавати землю «садоводам» та робити інші оборудки на межі закону, прибудовуючи собі щороку по хатинці. Тепер не те. Тепер міськрада цілком серйозно розглядає пропозицію свого секретаря Сергія Паладійчука звернутися до уряду, аби той побудував об'їзну дорогу навколо Рівного з боку Костополя. Двадцять років тому автора такого звернення попросили би принести довідку від лікаря. Або диплом про освіту. Тому що навіть елементарна освіта дає можливість зрозуміти, що побудувати таку дорогу наш уряд має стільки ж можливостей, скільки побудувати космодром. Теоретично, якби наш державний бюджет не розкрадали, то можна було б говорити про будівництво доріг. Але якщо навіть поблизу Києва не можуть добудувати дорожню розв'язку, аби генпрокурор Луценко не стояв на світлофорі, виїжджаючи із своєї приміської хатинки, то що казати про Рівне? Воно ж як? Або дороги для усіх, або хатинки для них. Разом якось не виходить. І так вже третій десяток років. Ми колись, будучи депутатами, ще якось соромились. Не хотіли виглядати дурнями, невігласами чи злодіями. Нинішні нічого не бояться. Чому не поговорити про об'їзну дорогу, яку в найближчі роки неможливо побудувати (гідротехніки можуть пояснити чому), замість того, щоб відремонтувати існуючі вулиці міста, не вкравши при цьому три чверті грошей? Правильно мислить Паладійчук! Він не дурний і не душевнохворий. І не жартує, як ми жартували про космодром. Він просто хоче перевести гнів народу, який розбиває свої автомобілі на побитих місцевих дорогах, від себе на уряд. Ми ж звернулись! Ми ж просили! А вони не будують! У такому разі якось не виходить запитати у того ж Паладійчука — а куди пішли бюджетні гроші на міські дороги? Як вийшло, що нормальний асфальт по дорозі з Києва та Львова зникає якраз на в'їзді до Рівного? Не до того нашій міській владі. Вона до уряду звертається, щоб дорогу в об'їзд побудував. А завтра може і щодо космодрому звернутися. З них станеться!

 
Читайте також:

Посунься, Бетховен!
№12, 23-3-2017

Національний інтерес
№11, 16-3-2017

Особлива кімната
№10, 9-3-2017

Консерваторія
№9, 2-3-2017

Брехуни і собаки
№8, 23-2-2017

Пророк Мухаммед
№7, 16-2-2017

Баланс
№6, 9-2-2017

Без Шустера
№5, 2-2-2017

Багаті гості
№4, 26-1-2017

Заарештований «Самсунг»
№3, 19-1-2017

Найзручніше — для всіх
№2, 12-1-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Жванський Микола: rivne_ren@ukr.net

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.


Яндекс цитирования Яндекс.Метрика