Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Гроші на дороги є — використати не можуть

15-4-2017

Рівненська митниця днями заявила, що вже готова виділити понад 80 млн. грн. на дороги Рівненщини. Нагадаємо, область бере участь в експерименті, за якого 50% від перевиконань митних надходжень йтимуть на ремонти автошляхів. Вже навіть знають, на яку дорогу витратять ці гроші, але офіційного дозволу забрати мільйони Рівненської митниці на рівненські траси Київ ще не дає.

ремонт дороги

80 млн. грн. — це половина від перевиконання митних надходжень лише за перший квартал цього року. Начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай заявив, що митники сподіваються, що першочергово цю суму спрямують на ремонт дороги до Сарн (траса Городище-Рівне-Старокостянтинів), бо там розташований митний пост, а окрім того, ця дорога, що нині в жахливому стані, веде до кордону з Білоруссю.

Отриманими від митниці коштами розпоряджатиметься Рівненська ОДА. Проте наразі процедура виділення грошей не затверджена. Розповідають, що досі навіть не погоджено індикативні показники митних надходжень, а без них жодних перерахунків на дороги бути не може. Окрім того, перш ніж розпочати ремонт, потрібно буде, аби проекти та суми затвердили Укравтодор, Мінфін і окремо Кабмін.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначає, що поки що зарано конкретизувати і суми, які вдасться області отримати від експерименту, і те, які саме дороги ремонтуватимуть. Додає, що як тільки будуть затверджені показники, ОДА зробить велику презентацію і розповість про всі ремонти автошляхів, які проводитимуть цього року.

— Проте бачення Рівненської митниці збігається з нашим — більшість суми, яку отримаємо від перевиконання митних надходжень, спрямуємо на ремонт дороги сарненського напрямку, бо він перенавантажений і багато ділянок там завузькі, — додав пан Муляренко.

До слова, у Службі автомобільних доріг зазначають, що коштів митниці не чекають. Уже ремонтують об'їзну Костополя та проводять ямковий ремонт траси на Сарни.

ремонт дороги

— Будемо, як і торік, робити ремонти методом карт — повністю асфальтуватимемо найбільш зруйновані ділянки, довжиною 100-400 метрів, — зазначає заступник начальника Служби автодоріг області Микола Козачок. — Наразі ж, окрім костопільської об'їзної, активно триває ремонт на трасі М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече) — від ужинецького перехрестя, що у Млинівському районі, до кордону Рівненщини та Волині. Також закінчуємо латати вибоїни на трасі Рівне-Луцьк, провели тендер на ремонт ділянок траси від Рівного до Острога. І варто зазначити, що цього року капітально відремонтуємо ділянку від луцького кільця у Рівному до азотівського кільця (траса на Луцьк), але лише смуги одного напрямку.

Алла САДОВНИК.

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Фірма, наближена до Приварського, вдруге будує той самий дитсадок
№15, 13-4-2017

Граніт постраждав через бурштин
№14, 7-4-2017

Серцево-судинних центрів буде два: у Рівному і Сарнах
№13, 1-4-2017

Головним лісівником Рівненщини призначать Суховича
№13, 30-3-2017

«Рівнеазот»: одні націоналізують, інші збираються утримувати
№12, 22-3-2017

Тендер на життя
№12, 21-3-2017

У Рівненській обласній лікарні затягнули із закупівлею витратних матеріалів для гемодіалізу

Губанов, дай гроші на ремонт!
№11, 16-3-2017

Восьмеро хочуть стати головними лісівниками Рівненщини
№11, 13-3-2017

Щоб у синагозі склотару не приймали
№10, 11-3-2017

«Укрзалізниця» знову хоче закрити «кукушку»
№9, 9-3-2017

Сміттєвий хаос: чому Рівненщина потерпає від львівського непотребу?
№10, 8-3-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.