Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

Упевнений, що понад половина жителів Рівного, навіть ті декілька тисяч, що мешкають на цій вулиці, не знають, на честь чого вона названа «Відінською». Більше того — вже другий десяток років народ називає цю вулицю «ВідЕнською», як таку, що названа іменем столиці Австрії за аналогією з «віденською кавою» та «віденськими булочками».
 

Будівельний інспектор Хомка

20-4-2017

У Рівному створюють міську Державну архітектурно-будівельну інспекцію — таке рішення міськрада прийняла ще торік, але реальна робота розпочалася тільки зараз. Це пов'язують із активністю нового заступника міського голови Рівного Віталія Германа. Але при цьому натякають, що створюється вона «під Володимира Хомка». Попри те, що формально контроль за її діяльністю покладено на обласну ДАБІ, яку очолює Ігор Мічуда.

Будінспектор

Формувати новий орган почали із пошуків його керівника. Міський голова Рівного Володимир Хомко шукав на це місце людину, яку він зможе контролювати. Її було знайдено в управлінні містобудування та архітектури. Хоч прізвище кандидата на загал п.Хомко озвучувати не хоче. За нашою інформацією, вибір Володимира Хомка зупинився на Віталієві Самчуку, який до цього працював у міській архітектурі на посаді начальника служби містобудівного кадастру.

Виталий_Самчук

Віталій Самчук

Хоч офіційно п.Самчук ще не призначений на посаду, але уже працює над створенням матеріально-технічної бази для своєї інспекції. Вона розміщуватиметься на третьому поверсі будівлі, що на вулиці Лермонтова, 6. Працюватиме там восьмеро осіб. Запрацює міська ДАБІ до кінця року, адже для того, щоб вона отримала повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, потрібен спеціальний акт з Києва, підписаний ДАБІ України.

Звичайно ж, Володимиру Хомку міська ДАБІ дозволить мати додатковий вплив на будівельний ринок Рівного. Насамперед на ті структури, які досі вели свій бізнес, не надто узгоджуючи свої дії з міською владою. Адже планується, що міська ДАБІ буде дозволяти, супроводжувати та контролювати усе, що зводитимуть у Рівному. У свою чергу, обласна ДАБІ її контролюватиме.

Богдан СЛОНЕЦЬ.

 
Читайте також:

Новий «технічний» прокурор
№15, 18-4-2017

Чиновники з мільйонами
№15, 13-4-2017

У Приварського згорів електрокар і могла зайнятись двоповерхова хата
№14, 11-4-2017

Чекатиме 2020-го
№14, 8-4-2017

Голови-мільйонери: у Муляренка — збитки, у Хомка — поповнення
№14, 6-4-2017

Сергій Шабалін: «Якщо рівняни протестуватимуть, поверну бункер Коха»
№13, 31-3-2017

Валіза для Муляренка
№12, 23-3-2017

Протитанковий «привіт» для Мерчука
№11, 20-3-2017

Не туди несли
№10, 9-3-2017

Палають «Мерседеси»!
№9, 2-3-2017

Руйнується міст на Соборній
№9, 2-3-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола НЕСЕНЮК. Головний редактор — Валентина ШАХ valensrv@gmail.com. Редактор сайту — Алла Садовник allasadovnuk@i.ua.
Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com. Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук pinkrime@gmail.com.
Телефони редакції: (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.

Яндекс цитирования Яндекс.Метрика