Щасливе
Електронна передплата газети
☰ РОЗДІЛИ
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна

За освітою я мовник. Тож під час навчання в інституті, який ще не перейменували тоді в університет, мусив прочитати і прослухати чималий шмат інформації щодо мовного питання. Про те, як ця мова розвивається, і таке інше. Одразу зізнаюся — тоді це було мені не дуже цікаво.

Була школа — стала пам'ятка архітектури?


Колишнє приміщення ЗОШ №14 на вул. Залізничній, 34, яке міська влада Рівного збиралася продати з аукціону під приватний дитячий садок, невдовзі може отримати новий статус. Як виявилося, тепер це не просто напіврозвалена стара хатина з котельнею, спортзалом та майстернею в окремих корпусах, а… потенційна пам'ятка архітектури місцевого значення.
 

Не заважайте!

20-4-2017

Карикатура

Прийшла добра новина — наші доблесні та непідкупні правоохоронці знайшли і знешкодили верховного вождя невловимої до цього «бурштинової мафії». Ним виявився такий собі Боровик — колишній заступник прокурора нашої області. І хто б міг подумати! Ми не могли, ви не могли, а вони могли. Вони — це керівники наших «органів», які торік того Боровика у Рівному красиво затримували під телекамери. Тоді ми ще не знали, що відбувається подія світового масштабу, що із кабінету на тихій вулиці Рівного виводять людину, яка організовувала та контролювала незаконний видобуток бурштину, незаконне вивезення цього бурштину за кордон та незаконний продаж цього ж бурштину за великі мільйони. Лише тепер, після слів нашого виняткового генпрокурора, ми дізналися, куди саме сходилися нитки всесвітньої бурштинової мафії. Що, не вірите? Не можете собі уявити, що скромний заступник прокурора області насправді виявився мафіозі міжнародного рівня, який тривалий час крутив шаленими грошима і про це не знали ані міністр внутрішніх справ, ані генпрокурор, ані керівник СБУ, ані міністр оборони, ані прем'єр-міністр, ані президент, ані інші бандити та мафіозі, з якими вищезгадані добродії цілодобово борються вже четвертий рік. Доведеться повірити, бо не може нам брехати непідкупний генпрокурор. Залишилось лише від самого Боровика зізнання почути. А він чомусь досі не зізнається. А може, і зізнається, але не в тому. Може, він нахабно бреше слідчим на допитах, що ділився з усіма тими, хто його тепер звинувачує. Може неправдиво свідчить, що «бурштиновою мафією» керують набагато вищі за нього посадовці. Може, зводить наклепи на шанованих нами людей, яким ми віримо, як Луценку? Ми цього усього не знаємо. І не треба нам знати тої брехні. Нехай зберігається таємниця слідства. Вона, до речі, зберігається вже майже рік, а бурштин як копали, так і копають. А потім, якщо вірити нашим правоохоронцям, назад закопують. Бо куди вони його мають подіти, коли головний мафіозі у тюрмі? І не кажіть, що є насправді інший, справжній головний мафіозі. І прізвища того, що на язик проситься, не називайте. Сказали — Боровик, значить, Боровик. А що він не зізнається, то це нічого. Куди поспішати? Слідство триває, бурштин копається, генпрокурор працює… Коротше, не заважайте!

Олександр Лащук: «Двері, сейфи, стіл в ОДА»


Як тільки у наших краях з'явились забезпечені бурштинокопачі, то будівельна галузь Рівненщини почала розвиватись небаченими темпами.
 
Читайте також:

Ахметов і Україна
№15, 13-4-2017

Сало по-угорськи
№14, 6-4-2017

Космодром для Паладійчука
№13, 30-3-2017

Посунься, Бетховен!
№12, 23-3-2017

Національний інтерес
№11, 16-3-2017

Особлива кімната
№10, 9-3-2017

Консерваторія
№9, 2-3-2017

Брехуни і собаки
№8, 23-2-2017

Пророк Мухаммед
№7, 16-2-2017

Баланс
№6, 9-2-2017

Без Шустера
№5, 2-2-2017

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.