Про цю проблему у своєму телеграм-каналі написав Владислав Сухляк:
– У міському сквері вкотре було зіпсовано те, що створювалося для зручності всіх нас – громадська вбиральня, яку встановили зовсім недавно. Всередині – нецензурщина, “мудрості по-рускі”, малюнки. Судячи з написів, вочевидь, то робота підлітків.

Комунальники щодня виконують важку роботу – прибирають, ремонтують, косять, фарбують, чистять. І от вам оцінка їхньої праці – вандалізм і зневага.
Тому питання до батьків:
Чи знаєте ви, що роблять ваші діти у вільний час? Зрештою, чи спілкуєтесь з ними про те, що добре, а що – погано? До речі, почитайте написи, світлини яких свідомо поширюю – то подвійний сором. Не лише за відвертий вандалізм, а й за те, що в головах у наших підлітків.

Працюємо над тим, щоб встановити особи вандалів. Прошу усіх жителів громади не бути осторонь: якщо ви стали свідками подібного – реагуйте. Повідомляйте про порушників до поліції або міської ради.
І говоріть з дітьми! Бо яким би складним не був світ навколо, від виховання у родині залежить дуже багато.






