Керівники фабрики розповідають, що їхня продукція не залежується на складах, адже фахівці знають, коли і скільки солодощів потрібно виготовити. Наприклад, перед Великодніми святами завжди збільшують обсяги виробництва.
— Завдяки тому, що наші солодощі у найкоротші терміни потрапляють на стіл споживачів, вони зберігають всі свої смакові та поживні властивості, — стверджує директор Львівської кондитерської фабрики «Світоч» американець Едвард Сміт.
За його словами, рецептура солодощів, зокрема шоколаду, який готується у величезних ємностях, вже давно розроблена технологами фабрики, проте вона постійно змінюється та вдосконалюється. У 2009 році кондитери вдосконалили рецепти більшості солодощів, які виготовляє фабрика, щоб покращити їхній смак. А також упаковку, щоб покращити їхній вигляд.
На «Світочі» працюють лінії з виробництва шоколаду, зокрема, так званого повітряного, вафель, шоколадних плиток, різноманітних цукерок — «Ромашки» та «Маку»,»Стожарів» і «Зоряного сяйва», трюфельних.
Журналістам показали, як виготовляють вафлі «Артек», які відомі українцям ще з 60-х років минулого сторіччя. Лінія з виробництва вафель працює цілодобово, а в цеху одночасно може розміститися 20-24 тонн вафель. Знають тепер журналісти й про те, як виготовляють цукерки «Зоряне сяйво». Тут без втручання людини не обходиться: спочатку один пристрій робить ряд невеличких пірамідок, інший — обливає їх шоколадом, а далі кожну цукерку працівниця обкачує з допомогою звичайного ножа у вафельній паніровці.
На фабриці також розповіли про нову продукцію — цьогоріч з’явилися у продажу цукерки «Палітра десерти» у коробці з зображеннями краєвидів Львова, нова плитка шоколаду «Кокос з Філіппінських островів» і вагові цукерки «Трюфель».







