Василь Тимощук, голова Здолбунівської районної ради:
— Незважаючи на те, що ми уже давно заборонили неповнолітнім уночі перебувати на вулиці без супроводу дорослих, міліції доводиться часто ловити дітей і приводити їх додому. Батьки платять штраф і, зрештою, кількість таких інцидентів уже зменшилася. Думаю, що і заборона продавати алкоголь вночі та запровадження штрафів на порушників зменшить кількість п’яних на вулицях сіл і міст. А поки що очікуємо відповідні рішення сільських рад. Упевнений, що більшість погодиться на таку схему.
Олександр Дехтярчук, голова Дубенської районної ради:
— Майже всі сільські ради продублювали рішення районної про заборону торгівлі спиртним вночі. Але ми постійно виявляємо порушників. Нещодавно, наприклад, оштрафували підприємця з Озерян. Рейди, які проводить міліція і соціальні працівники, продовжують не лише виловлювати тих, хто попри заборону торгує вночі, а й тих, хто торгує без ліцензії.
Ігор Остапенко, начальник управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Рівненської міської ради:
— Рівненська міська рада подібного рішення ще не приймала. У нас небагато торговельних закладів, які мають нічний режим роботи. Але практика уже започатковується. Думаю, усі наші підприємці погодилися б на заборону продажу алкоголю вночі. Вони розуміють, що окрім економічного зиску, є ще зиск моральний: не хочуть, аби люди, особливо молодь, спивались. Та й рівень злочинності, думаю, зменшився б. Та й необхідності продавати спиртне цілодобово немає.
У вівторок міськвиконком Рівного дав дозвіл працювати цілодобово супермаркету “Вопак” на вулиці Київській. З умовою, що після 20-ї години не торгуватимуть алкоголем. Таке ж рішення очікується й щодо супермаркету “Сільпо” на вулиці Київській, якому міліція запропонувала заборонити продаж алкоголю у нічний час. Адже вже цього року міліціонери отримали 37 повідомлень про злочини, скоєні у приміщенні “Сільпо” чи на території біля нього.





