Авто із забрудненими номерними знаками старший лейтенант міліції Петро Прончук та лейтенант міліції Микола Іванчук побачили о 15-й годині. Водій китайського позашляховика “Great Wall Hover”, побачивши міліціонерів, став утікати. Міліціонери, які були на “Ниві”, розпочали переслідування. Позашляховик звернув у напрямку села Глинська, з’їхав з дороги та загальмував. Щойно міліціонери спробували до нього підійти, як той несподівано розвернувся та знову став втікати, дорогою ледве не збивши старшого лейтенанта Прончука. Той лише дивом встиг відскочити з дороги. Погоня продовжилася. Тепер на допомогу лейтенантам долучився екіпаж автомобіля Державної служби охорони, який випадково трапився по дорозі, і два міліційних автомобілі спільно намагалися наздогнати авто. Проте позашляховику знову вдалося зникнути. Тільки через півгодини “невловиме” авто знову було помічено на трасі поблизу села Верхів Острозького району.
![]() |
|
|
Петро Прончук та Микола Іванчук
| |
Побачивши переслідувачів, утікач звернув у село, де своїм екстремальним керуванням неодноразово створював аварійні ситуації на сільських вулицях та постійно наражав місцевих жителів на небезпеку. Саме вони й вказали на напрямок руху автомобіля, який попрямував до лісу. Тим часом водій спробував заховати своє авто у дворі одного з селян, запропонувавши йому за це 100 гривень. Після невдалих переговорів все ж вирішив втікати від міліції лісовою дорогою на трасу Городище-Рівне-Староконстянтинів. Однак порушника на позашляховику нарешті наздогнали та затримали.
Водій був не сам, із своєю дружиною, з якою, як свідчив характерний запах, напередодні десь добре “відпочив”. Приїхало подружжя зі столиці, де проживає, на Рівненщину, щоб провідати родичів. Зупинитися на вимогу працівників ДАІ не захотіли, бо були нетверезі.
— Втікачем виявився 38-річний Юрій з Рівного, — повідомила “РВ” Світлана Марко з прес-служби ВДАІ області. — Він перебував у стані алкогольного сп’яніння — у його крові виявили 1,04 проміле алкоголю. Втікача доставили у Здолбунівський райвідділ міліції. Там на нього склали адміністративні протоколи за те, що не зупинився на вимогу працівника ДАІ та за те, що керував авто у стані сп’яніння. Позашляховик знаходиться на штрафмайданчику.






