Волейболістки «Регіни», як і варто було очікувати, посіли у підсумку п’яте місце серед команд вищої ліги. У заключному турі міні-турніру за участю команд, що ведуть боротьбу за 5-8 місця, у Рівному наші волейболістки спочатку програли «Хіміку» з Южного — 2:3, але потім обіграли клуби «Довіра-Медуніверситет» (Вінниця) — 3:1 та «Харків’янка» — 3:0.
Кубок області з футболу стартує цієї суботи. На першому етапі запланована участь 32-х команд. На цьому етапі переможець визначиться в одному матчі, причому елітні команди гратимуть у гостях. Зокрема, «ОДЕК» поїде до Гощі, «Волиньцемент» — до Демидівки, «Торпедо» — до села Мирне. Чемпіонат області у першій лізі стартує 25 квітня, а у другій — 2 травня. 24 квітня вперше розпочнеться першість області серед старших юнаків, в якій змагатимуться 17 команд у двох підгрупах.
Оржівський «ОДЕК» став першим володарем Кубка Завадського з футболу, який проходив у Клевані. У фінальному матчі проти здолбунівського «Волиньцементу» оржівці перемогли — 2:0. Нагадаю, що цей турнір проводять спільно Рівенська та Волинська федерації й участь у ньому беруть по дві кращі команди з обох областей. У матчі за третє місце мали зустрічатися чемпіон Волині ФК «Ковель» та володар Кубка Волинської області «Динамо» (Маневичі), проте за спільною домовленістю цю гру вирішили провести на Волині, принаймні так було оголошено. Метою змагань було перевірити сили провідних команд сусідніх областей перед їх стартом в аматорській лізі, а також порівняти рівень аматорського футболу у двох регіонах. Приємно, що лідери нашого обласного чемпіонату не підвели.
Семінар для тренерів дитячих та аматорських футбольних команд нашої області протягом двох днів проходив у Рівному. З лекціями виступав Бахтіяр Асанов із Сімферополя. Влаштувала цей семінар Федерація футболу України.
Першість області з плавання серед школярів пройшла у басейні ДЮСШ №3. У командному заліку серед семи колективів перемогла ДЮСШ №2. В особистому заліку найкраще виступила Мирослава Парай. Також високі результати показали Сергій Ціпан, Іван Бондарець, Артур Яковчук, Олексій Марцинковський, Тамара Семенюк, Тарас Гузь, Сергій Вавриш, Віктор Яськов, Галина Петрушко.
Юний борець зі Здолбунова Віталій Руденко став переможцем турніру з вільної боротьби серед спортсменів 1990-1993 р.н., що проходив у місті Збараж Тернопільської області. Наш спортсмен на турнірі здобув перемоги у семи поєдинках, загалом у його категорії до 29 кг виступало 25 учасників. Інший здолбунівчанин Микола Болотнюк був третім на турнірі пам’яті Степана Бандери, що проходив у Києві. Готував борців до змагань тренер здолбунівської ДЮСШ Віктор Куцель.






