Цю ситуацію описав у своєму складі генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський:
– Друзі, знаю, як сильно ви любите наші марки, і в 2026 точно потішимо вас новими крутими випусками. Але важливо памʼятати, що справжні марки продаються лише в Укрпошті.
Як з’ясувалося, колишній керівник Укрпошти вирішив, що під час свого керівництва ще не все «заробив», і заснував нелегальну друкарню з виготовлення підроблених марок. Розташував її на Вінниччині, але не знав, що в нас працює система відстеження такого, так би мовити, «бізнесу».
Після виявлення фальшивих марок в обігу ми провели спільну операцію з Національною поліцією України й затримали його разом із підробками, які, звісно ж, були вилучені й після рішення суду будуть знищені як фальшиві. Загалом він надрукував марок на понад 5 мільйонів гривень і навіть намагався підробити всім відому марку «Руський воєнний корабль…».
Ну що ж, тепер і його час вирушити «за кораблем». Чекаємо на вирок суду й дякуємо Національній поліції України за співпрацю!
Памʼятайте: справжні марки не можуть коштувати дешевше за офіційний тариф. Якщо бачите інше — це підробка!








