На Рівненщині формують батальйони

1553

Про це повідомив сьогодні на президії Рівненської обласної ради заступник командувача військ Оперативного командування «Північ» полковник Володимир Яцентюк.

- Відбувається формування територіального батальйону Рівненської області, до складу якого увійде 430 осіб. Для якісного забезпечення цього підрозділу необхідно об’єднати зусилля громади Рівненщини, адже оборона України – це наша спільна справа, - додав полковник Володимир Яцентюк.

За його словами, хлопці, які входитимуть до складу батальйону територіальної оборони, будуть охороняти державні об’єкти та забезпечувати правопорядок у регіоні. Полковник Яцентюк та військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк розповіли депутатам та громадськості про стан справ у військових колективах Рівненщини та підпорядкованих військових частин. - Як відомо, в державі вживаються заходи для вирішення конфлікту на півострові дипломатичним шляхом. Щодо управління оперативного командування «Північ», то серйозних питань, які б ми не могли вирішити самостійно, не має. Наші військові частини, як і решта Збройних Сил України, приведені у визначену ступінь бойової готовності, з підрозділами тривають навчання, під час яких ми перевіряємо реальний стан бойової готовності до виконання завдань за призначенням, - зазначив полковник Володимир Яцентюк. Про це повідомив Олександр Гайн, спеціальний кореспондент у Рівненській області Міністерства оборони України.