На Рівненщині формується батальйон територіальної оборони

1869

Заходи відбору та комплектування особовим складом батальйону територіальної оборони мобілізованими військовослужбовцями і добровольцями ще тривають.

Об’єднані районні та міські комісаріати області призивають військовозобов’язаних, які добровільно виявили бажання проходити військову службу у цьому підрозділі. Батальйон територіальної оборони формуватиметься до кінця травня, але протягом першого дня планується укомплектувати його вже на 50%.

- Військовослужбовці отримують обмундирування, засоби захисту від зброї масового ураження тощо, вони будуть розміщені на визначеному казармено-житловому фонді, - зазначив заступник військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату – начальник відділу мобілізаційно-облікової роботи полковник Андрій Пінчук. – А після завершення комплектування батальйону особовим складом і технікою розпочнеться бойове злагодження підрозділу на військовому полігоні. Хочу відзначити, що військові комісаріати відбирають солдат, сержантів, прапорщиків і офіцерів з високими морально-діловими якостями, патріотично налаштованих та готових до виконання визначених завдань. Батальйон територіальної оборони посилюватиме охорону державного кордону України. До складу командування частини увійшли досвідчені старші офіцери, які нещодавно проходили військову службу на керівних посадах та мають досвід виконання миротворчих операцій. Бойовий дух новоприбулого особового складу високий, воїни пишаються службою Вітчизні і з нетерпінням очікують виходу на полігон, де вдосконалюватимуть військову майстерність з основних предметів бойової підготовки.
- Я добровільно вирішив піти до батальйону територіальної оборони, адже вірю, що це святий обов’язок кожного жителя Рівненщини - захищати Україну від можливих загроз, - розповів старший солдат Валентин Рабушенко. Бійці батальйону набудуть навичок несення бойового чергування на блокпостах, охорони стратегічних об’єктів, зможуть вести боротьбу з незаконними збройними формуваннями. Про це повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області майор Олександр Гайн.