Роботу інкасаторів виконуватимуть … термінали

1476

Електронний депозитний сейф ES 2000 розробили в РЕНОМЕ-СМАРТ.

Як оптимізувати роботу касира, пришвидшити надходження коштів на рахунок і при цьому зменшити власні ризики? Відповідь на це питання вже знають у компаніях, які в своїй діяльності використовують нову розробку від РЕНОМЕ-СМАРТ — електронний депозитний сейф ES 2000. Цей пристрій поєднує в собі функції сейфа для зберігання готівки й термінала для проведення операцій по зарахуванню коштів на рахунок клієнта.

Одними з перших інновацію РЕНОМЕ-СМАРТ використали в Альфа-Банк Україна, створивши на її базі власний унікальний сервіс для корпоративних клієнтів — Alfa-Pay. «Створюючи нові продукти і сервіси, ми відштовхуємося від існуючих потреб клієнта. Ми, як би «приміряємо на себе» щоденну діяльність підприємства, визначаємо точки дискомфорту і, використовуючи свої навички і розробки, пропонуємо клієнту нові рішення традиційних бізнес-задач, – зазначає Владислава Гузенко, віце-президент, директор з транзакційного бізнесу Альфа-Банку Україна. — У звичайної господарської діяльності будь-якого бізнесу є стандартні «життєві» незручності, на вирішення яких банки раніше не звертали уваги. Таких незручностей багато, а значить у нас широке поле для впровадження нових технологій. Ми не будуємо космічні кораблі, ми намагаємося створити комфорт, спростити, здешевити і убезпечити професійну діяльність наших клієнтів». Відтепер, використовуючи сервіс Alfa-Pay для оплати товарів чи послуг, користувачеві достатньо лише ввести код платежу і внести готівку в електронний сейф ES 2000. Пристрій самостійно визначить номінал та якість купюр, перерахує внесені кошти й проведе платіж. Протягом наступних 10 хвилин платіж зараховується на поточний рахунок підприємства. Крім того, ES 2000 — це надійний сейф, сертифікований відповідно до вимог НБУ, що дозволяє використовувати його в тому числі й для нічного зберігання готівки без необхідності щоденних інкасацій. Основними перевагами використання електронного депозитного сейфа ES 2000 є:
  • економія продавця на послугах інкасації та утриманні каси,
  • безпечне зберігання прийнятої від покупця готівки,
  • зарахування внесених в термінал коштів на рахунок продавця в режимі он-лайн,
  • автоматичне коректне формування всіх реквізитів платежу згідно з вимогами продавця.
«Завдяки нашому новому продукту українські банки отримують можливість запропонувати власним клієнтам якісно новий рівень банківського обслуговування за прийнятними тарифами. Нове обладнання, що пропонує на ринку наша компанія, надає кінцевому споживачу не лише додаткові зручності в обслуговуванні клієнтів, а й суттєво підвищує рівень безпеки на торгівельних підприємствах, на яких воно використовується. Використання електронних депозитних сейфів є ефективним інструментом для оптимізації витрат банку на обробку готівки та підвищення конкурентоздатності в боротьбі за вибагливого клієнта». Про це повідомила Наталія Полякова, директор РЕНОМЕ-СМАРТ. tag:РЕНОМЕ