РЕНОМЕ-ПАРТНЕР на семінарі Фонду E5P: енергозбереженню бути

1255

Презентація мультидонорського фонду, стан фінансової підтримки проектів з енергозбереження в Україні та існуюча нормативно-правова база — ці та інші питання обговорювали представники Європейського Союзу, міжнародних фінансових та донорських організацій, учасники Угоди Мерів, міністерств та державних органів України на семінарі у Львові.

«Ми розуміємо, що Україна як ніхто потребує донорської допомоги для впровадження енергозберігаючих технологій, ми готові подвоїти цю суму, важливо тільки те, аби українська влада дала нам можливість розглядати якісні, добре організовані проекти у цій сфері», — заявив Андерс Лунд, керівник фонду «Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології (E5P)». Учасником заходу на запрошення економічного департаменту Львівської міської ради також стала компанія РЕНОМЕ-ПАРТНЕР. «Спрощення діючих нормативно-правових процедур дозволить якомога ширше залучати фінансові ресурси для реалізації політики енергоефективності в Україні, — коментує директор Людмила КУБАЙ. — Відтак, проводити модернізацію об’єктів житлово-комунального господарства стане легше.»

До речі, упродовж 2012-2013 років компанією РЕНОМЕ-ПАРТНЕР у рамках реалізації проектів з підвищенення енергоефективності в будівлях громадського призначення, було здійснено заміну вікон в НВК «Школі-гімназії Сихівська» та Львівській районній поліклініці №4.
tag:РЕНОМЕ