Рибачок перевірив, чи влучно військові стріляють

1246

Та пропонує обрати назву для батальйону територіальної оборони Рівненщини.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок ознайомився з умовами перебування добровольців батальйону територіальної оборони Рівненщини.
Разом з Сергієм Рибачком полігон відвідали представники військової прокуратури та обласного військкомату. Сергій Рибачок пересвідчився в тому, наскільки влучно стріляють бійці. Після знайомства з добровольцями проінспектував побутові умови.
Нагадаємо, що Рівненська обласна держадміністрація спільно з військовими розробили програму підтримки батальйону територіальної оборони, на яку обласна рада виділила понад 2 мільйони гривень.
«Найближчим часом Рівненський обласний військовий комісаріат закупить бронежилети, шоломи та взуття. Рівненська ОДА за підтримки голів райдержадміністрацій звернулася до підприємців, громадських організацій та небайдужих мешканців допомогти закупити для бійців батальйону все необхідне: черевики, камуфльовані захисні костюми, матраци, подушки, ковдри, спальні мішки та інше. Що і було зроблено. Обласна держадміністрація допомогла з технікою для влаштування свердловини на полігоні, щоб військові мали воду. Також облаштували рукомийники для військових, - зауважив на полігоні Сергій Рибачок. - Сьогодні до нас звернулися з проханням допомогти з дровами. Це питання вже вирішене. На часі й забезпечення військових раціями. Уже працюємо в цьому напрямку. Хочу наголосити, що забезпечення усім необхідним бійців батальйону територіальної оборони Рівненщини контролюю особисто».
Голова ОДА запропонував військовим дати назву батальйону територіальної оборони Рівненщини, останні обіцяли обговорити усі пропозиції з бійцями тербату.